rwfy03032022

Продаж полікарбонату і теплиць в Україні

Шукаєте альтернативну заміну склу? Це полікарбонат. Не влаштовують плівкові парники? Ідеальний вибір – теплиці з полікарбонату. І те, і інше ви знайдете у нас, в інтернеті-магазині полікарбонату і теплиць від компанії Good Trading Concept.

Продаж теплиць з полікарбонату – це відповідь на зростаючий попит фермерів, дачників, городників, власників котеджних ділянок.
І тут важливо не помилитися і купити надійну конструкцію з якісним матеріалом для скління.

Ми продаємо лише сертифіковані теплиці і полікарбонат

Продаж теплиць Продаж полікарбонату  

Полікарбонат – інноваційний матеріал

У пошуках легшого, дешевшого, міцнішого і технічно вигіднішого матеріалу знаходяться ті, хто бажає поставити теплицю, зимовий сад, зробити дах над верандою або навіс над басейном або відкритим гаражем. Пропонуємо звернути увагу на полікарбонат.

Полікарбонат – полімер новітньої розробки. Він може бути суцільним, тобто монолітним, або комірчастим (він же стільниковий). По міцності, експлуатаційним характеристикам, звукоізоляції будь-якій з двох різновидів у декілька сотень разів перевершує скло такої ж товщини. А доступна ціна, мала вага, легкість монтажу конструкцій з полікарбонату роблять його лідером серед матеріалів для скління.

Детальніше про наш полікарбонат

Теплиці – лише від виробника!

Оформити замовлення в інтернет-магазині теплиць – що може бути простіше? Але якщо власники магазина є ще і виробниками, клієнтів задовольнить не лише ціна, але і висока якість покупки.

Компанія Good Trade Concept виробляє будь-які теплиці із склінням, полікарбонатом або каркаси під ПВХ плівку. Інженери компанії із скрупульозністю розробили всі моделі тепличних конструкцій:

  • дачні;
  • фермерські;
  • промислові;
  • по ваших розмірах

Ми готові запропонувати широкий габаритний ряд стандартних арочних каркасів для теплиць – від 3 до 8 метрів завширшки. Довжина ж необмежена завдяки нарощуваним секціям, які легко приєднуються до наявної конструкції.

У нас завжди в наявності додаткові секції і комплектуючі до теплиць. Наші цехи обладнані декількома камерами для порошкового забарвлення каркасів. І ми даємо гарантію на металеві конструкції до 10 років. 

Детальніше про наші теплиці

Подвійна вигода для покупця

Інтернет-магазин полікарбонату і металоконструкцій Gtconcept пропонує кращі по Україні ціни на свою продукцію. І це не єдина вигода для покупців.

  • Розумна вартість пояснюється власним виробництвом теплиць і металевих каркасів, наявністю камер для порошкового забарвлення.
  • Будучи виробниками, ми гарантуємо 100% якість виробів, що продаються.
  • Підписані прямі контракти з виробниками полікарбонатних листів дозволяють нам пропонувати своїм замовникам найвигідніші для них розцінки на матеріал.
  • Вся продукція сертифікована, тому покупець може бути впевнений, що замовляє якісний, безпечний продукт.

Продаж полікарбонату або теплиць – це ще не все. Купивши теплицю в компанії Gtconcept, клієнт отримує комплексне обслуговування – від професійних практичних рекомендацій, допомоги у виборі і адресної доставки по всій Україні.

Gtconcept – це ваш надійний постачальник полікарбонату і виробник теплиць з нього.

Компанія Good Trading Concept бажає вам відмінного урожаю!  

***Ми продаємо теплиці та полікарбонат у розстрочку без переплат ---

 покупка теплиц и поликарбоната в кредит

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click