Якісний полікарбонат та теплиці в Івано-Франківську

Наша компанія пропонує Вам придбати полікарбонат, металоконструкції, каркас та високоякісні теплиці з полікарбонату в Івано-Франківську та області за найкращими цінами. Ми працюємо тільки з перевіреними роками іноземними постачальниками полікарбонату, тому не сумніваємося в його якості, а цінову політику встановлюємо з урахуванням можливостей пересічного українця.

 

Теплиця з полікарбонату – надійний вклад Ваших коштів

Погодьтеся, не завжди якість магазинних овочів відповідає бажаному, та і не кожна мама або тато дозволить дитині вживати овочі з супермаркету не в сезон. А так хочеться мати свіжі овочі на столі цілий рік. І не турбуватися про їх якість, і спокійно давати дітям. Чи можливо таке, спитаєте Ви? Звичайно можливо. Всі ці питання можна легко вирішити, зробивши одну справу – придбавши теплицю з полікарбонату.

Теплиці з полікарбонату – це надійні, міцні, довговічні конструкції, які дозволять Вам вирощувати овочі, квіти, гриби або навіть екзотичні цитрусові. Вирощування овочів на власному городі – це приємна, але трудомістка справа, результати якої можуть бути зруйновані неочікуваною зміною погодних умов. В теплиці рослини будуть надійно захищені від перепадів температур, поривів вітру та інших примхів погоди.

Що таке полікарбонат і в чому його особливість?

Полікарбонат – будівельний матеріал, який затвердив лідируючу позицію серед міцних, ударостійких і водночас легких матеріалів. Саме він широко використовується для виготовлення теплиць завдяки тому, що має високі світлопропускні властивості: більше 80% світла потрапляє в теплицю, при цьому полікарбонатний лист затримує шкідливі ультрафіолетові промені. Гарантія на полікарбонат від виробника до 15 років!

Компанія Good Trading Concept пропонує Вам придбати теплиці різної форми і функціональності:

Дачна або фермерська теплиця (відрізняються своїми розмірами);

Теплиця Мітлайдера, яка має особливу систему вентиляції, дворівневий дах. Для отримання максимального урожаю теплиця повинна бути правильно встановлена відносно сторін світу;

Зимова теплиця дозволяє вирощувати овочі цілий рік, головна умова – правильно підібране і встановлене автоматичне обладнання для теплиці;

Теплиця-термос ідеально підходить для ведення квіткового бізнесу.

Теплиці «під ключ»

Для того, щоб урожай радував Вас своєю кількістю і якістю, придбати теплицю з полікарбонату – це лише половина справи. Дуже важливо правильно підібрати, розрахувати і встановити автоматичні системи поливу, вентиляції, опалення та освітлення. Адже без цих систем теплиця самостійно не виконає всі покладені на неї обов’язки і сподівання. Рослини взимку дуже чутливі, тому без освітлення і опалення вони не зможуть плодоносити, а от влітку вентиляція та полив – це два найголовніші фактори гарного росту та розвитку.

Наша компанія пропонує до Вашої уваги монолітний та сотовий полікарбонат, металоконструкції, а також готові теплиці з полікарбонату, а також приймає замовлення на виготовлення теплиць по індивідуальним розмірам. Монтаж теплиці Ви можете здійснити самостійно (інструкція йде в комплекті), або скористатись послугами наших професійних монтажників, які швидко і якісно виконають свою роботу. Звертайтесь і наші менеджери детально проконсультують Вас з будь-якого питання.

mtc (066) 333-80-88       ks (096) 25-21-555

Ми турбуємося про своїх клієнтів, тому пропонуємо тільки найкраще!

Обирайте якісне

покупка теплиц и поликарбоната в кредит

Напишите ваш вопрос или комментарий...

1000 Осталось символов


Последние установки

stories.teplici.638-teplica-3x4-luzhany.teplica-3x4-luzhany-snsp-433
stories.teplici.637-teplica-3x8-kalinovka.teplica-3x8-snsp-433
stories.teplici.636-teplica-4x8-shevchenkovo.teplica-4x8-shevchenkovo-snsp-433
stories.teplici.635-teplica-3x8.teplica-3x8-snsp-433
X

Right Click

No right click