Полікарбонат та теплиці у Рівному

Наша компанія Good Trading Concept здійснює продаж полікарбонату, металоконструкцій, теплиць з полікарбонату, а також каркасів для теплиць під плівку ПВХ  з квадратного профілю, пофарбованого італійської порошковою фарбою. Ми продаємо як готові зимові арочні теплиці (теплиці-термос) різного розміру: дачні, фермерські, промислові, так і окремі комплектуючі до них. До того ж, ми пропонуємо професійні послуги по збірці і монтажу.

 

Замовник, що прийняв рішення купити полікарбонат у нас  може не сумніватися в якості продукції, оскільки ми здійснюємо постачання виключно від виробників, які успішно себе зарекомендували серед професійного співтовариства. Відмітимо, що продаж високоякісного полікарбонату - наш ключовий напрям, в якому ми довгий час спеціалізуємося. Треба замовити полікарбонат оптом або у роздріб? Не проблема. Дзвоніть нам і ми максимально швидко і вигідно для Вас підберемо найкращий варіант застосування полікарбонату для Ваших цілей і завдань.
 
Ми вже довгий час працюємо на українському ринку. Тому наша ціна полікарбонату ні в якому разі не вдарить по Вашій кишені. Це дозволяє нам залишатися вигідним, а головне - надійним партнером для усіх наших Замовників.
 
З нами якісно працювати:
 
ми працюємо без  посередників: імпортуємо полікарбонат у виробників;
кращі виробники теплиць і полікарбонату;
продаємо та виробляємо товари тільки  високої якості: теплиця, полікарбонат, металоконструкція-прослужать довго;
у бригад є досвід виготовлення і монтажу великих промислових конструкцій, приватних об'єктів;
товар завжди є на складі (полікарбонат і стандартні збірні теплиці).
 
З нами вигідно працювати:
 
пересилаємо по всій країні (полікарбонат легкий, скручується в рулони, не дорогий в пересиланні), для доставки великого об’єму є свій транспорт;
термін поставки 1-3 дні; 
будь-яка форма оплати, покупка в кредит;
знижки для оптових покупців і дилерів;
гарантія на весь товар;
вигідні ціни.
 
З нами цікаво працювати:
 
здійснюємо монтаж теплиць на всій території України або допомагаємо здійснити його власноруч (крім детальної інструкції, що є в комплекті, проводимо консультації в телефонному режимі);
різноціновий асортимент – якісний товар для будь якого гаманця;
відпускаємо від 1 листа .
 

Якісний полікарбонат

На наш погляд, перше, на що необхідно звернути увагу - це досвід і технологічне оснащення виробника. Ось чому, наше завдання полягає в тому, щоб імпортувати полікарбонат виключно із зарубіжних країн, що дозволяє надати Вам найкращий вибір. Виробників багато, але рівень виробництва у усіх різний, не дивлячись на те, що технологій виробництва практично ідентична в усіх представників цього сегменту.
 
Полікарбонатні листи від компанії  GTConcept,  як сотовий полікарбонат, так і монолітний, відповідають всіх необхідним і найвищим показникам міцності, світло прозорості і гнучкості. Завдяки своїм властивостям даний матеріал прекрасно підходить для виробництва не тільки теплиць, парників, а й навісів, автонавісів, парканів, козирків, басейнів, шумозахисних екранів, які прослужать досить довго (гарантія виробника від 10 років, термін експлуатації 25 років) і максимально корисно. Цей високотехнологічний будівельний матеріал легкий та довговічний, має  високі тепло-, звукоізоляційні властивості. В 200 разів міцніше і в 6 раз легше скла, пожаробезпечний (В2, РП1). Здатний витримати значні снігові і вітрові навантаження.
 
Також у нас можна замовити комплектуючі до полікарбонатних листів – полікарбонатний профіль. Тільки у нас найкраща і найвигідніша на сотовий і монолітний полікарбонат ціна у всій Україні.
 
Великий асортимент продукції, що випускається в поєднанні з неперевершеною якістю гарантують нам унікальні ринкові можливості, незалежно від характеру проекту і кліматичних умов.
 
Купити полікарбонат, комплектуючі чи вже готову теплицю у Рівному та Рівненській області можливо
звернувшись по телефонам:
mtc (066) 333-80-88       ks (096) 25-21-555

Обирайте якісне

покупка теплиц и поликарбоната в кредит

Напишите ваш вопрос или комментарий...

1000 Осталось символов


Последние установки

stories.teplici.638-teplica-3x4-luzhany.teplica-3x4-luzhany-snsp-433
stories.teplici.637-teplica-3x8-kalinovka.teplica-3x8-snsp-433
stories.teplici.636-teplica-4x8-shevchenkovo.teplica-4x8-shevchenkovo-snsp-433
stories.teplici.635-teplica-3x8.teplica-3x8-snsp-433
X

Right Click

No right click