Про компанію та виробництво

Імпортер рокуКомпанія "GT Concept" займається продажем стільникового полікарбонату від провідних виробників Європи, а також проводимо металоконструкції.

Ми створили потужну виробничу базу: з наших цехів виходять металоконструкції для навісів, дитячих майданчиків, теплиць, ангарів, козирків, грат, парканів, містків і готові конструкції із заданими параметрами і під замовлення.

Логістичні центри в Харкові і Києві забезпечують поставку продукції в будь-яку точку України за 1-3 дні.

 

Етапи розвитку компанії

Сьогодні ми - завод готових теплиць і металоконструкцій. А з моменту заснування в 2002 році компанія спеціалізувалася дистрибуції полікарбонату і виготовленні теплиць і навісів. У виробництві застосовувався м-профіль оцинкований. Далі, прагнучи підвищити якість виробленої продукції, ми почали використовувати квадратний металевий профіль, що відрізняється більшою міцністю, довговічністю, здатністю витримувати великі навантаження.

Придбання камер для фарбування металу порошковою фарбою стало вигідним вкладенням для холдингу GTConcept. Тепер покриття металевих деталей для різних споруд знайшло нові характеристики:

 • шар більш рівномірний;
 • ударостійке;
 • легко протистоїть механічному впливу;
 • не вигоряє;
 • не боїться низьких температур і їх перепадів;
 • не піддається корозії.

Вивівши якість металоконструкцій на новий рівень, ми не зупинилися і освоїли ще один вид діяльності - це виробництво всіляких металоконструкцій і дитячих майданчиків. Таким чином, ми отримали можливість контролювати процес від проекту до збірки готових теплиць, дитячих майданчиків та інших конструкцій.

Як ми працюємо?

Виробник теплиць GTConcept дає 10-річну гарантію на свої вироби завдяки завершеному циклу виробництва.

 • У своїй роботі ми використовуємо полікарбонат двох видів: монолітний, що володіє високою міцністю, і стільниковий або пористий, відомий своїми теплозберігаючими властивостями.
 • У нас замовляють конструкції, в яких використовуються полікарбонатні листи різної товщини - від 4 мм до 16 мм.
 • Поставляючи готові вироби, ми можемо розрахувати необхідну товщину металевого профілю з тим, щоб він витримав вагу і полікарбонату, і тиск снігу, води та ін.
 • У камерах для полімеризації ми використовуємо італійську порошкову фарбу, оскільки вона найбільш повно відповідає високим вимогам наших замовників.
 • Кожна конструкція проходить перед відправкою пробну збірку в цехах Харкова чи Києва. І ми впевнені, що кріпильних деталей вистачить, що монтаж пройде гладко, без нарікань.

Важливо! Всі кріпильні деталі йдуть в комплекті до теплиці, навісу або іншої конструкції.

Ми розробили і виробляємо ряд типових моделей теплиць, навісів і дитячих майданчиків, але в наших силах виконати замовлення за індивідуальним дизайном. Всі вузли конструкції ретельно розраховані, безпечні і надійні. Кожне замовлення супроводжується сертифікатами на матеріали і інструкцією по монтажу.

Завод готових теплиць GTConcept - це гарантія того, що куплена продукція прослужить довго і принесе замовнику тільки користь і задоволення.

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click