Металоконструкції від виробника

Вам необхідна надійна конструкція, здатна витримати велику вагу, стати перешкодою для вторгнення, надійна опора та підтримка?

МеталоконструкціїСьогодні ви не знайдете будівництва, де б не застосовувалися металоконструкції. Захоплення будівельного ринку метал почав ще в середині 19 століття з споруди в 1851 році в Лондоні знаменитого виставкового комплексу зі сталі та скла. А символ Парижа - Ейфелева Вежа, зведена на початку 20-го століття - стала не тільки шедевром архітектури та інженерної думки, але і тріумфом металу. 

Найбільший недолік металу - схильність до корозії - це єдина проблема, яка затьмарювала бурхливе зростання повсюдного застосування металевих конструкцій в будівництві. Але сьогодні, це питання легко вирішується за допомогою спеціальних захисних фарб, ґрунтовок і покриттів. 

Метал і металовироби мають ряд переваг, що дає можливість його застосування в найрізноманітніших проектах: від хмарочосів до звичайних садових альтанок і зборів. А широко розгорнуте виробництво металу робить цей матеріал доступним.

Які металоконструкції ви можете замовити у нас?

Компанія GTconcept пропонує для своїх клієнтів виготовити металоконструкцію для впорядкування вашої дачі, будинки, садиби з покрівлею з полікарбонату чи іншого матеріалу.

 • Навіси для автомобілів, для зон відпочинку
 • Козирки, які можуть бути декоровані кованими вставками під ваші вимоги
 • Перила та поручні
 • Садові альтанки
 • Павільйони для басейнів
 • Огорожі та решітки
 • Каркаси для теплиць і зимових садів
 • Дитячі гойдалки

і будь-яку іншу металоконструкцію "під ключ"...

Навіс-зупинка      Металеві ворота з полікарбонату

Альтанка з полікарбонату      Забір з полікарбонату

Металеве крильце з навісом      Металева конструкція

Дитячі гойдалки


Чому вигідно замовляти у нас?

Крім того, що компанія GTconcept має величезний досвід виробництва і будівництва металокаркасів будь-якої складності і призначення, ми гарантуємо якість на свої вироби. Наша компанія надає всі необхідні документи для звітності: накладну, податкову накладну (є платниками ПДВ).


Основні вигоди для клієнта, що замовляє виготовлення металоконструкцій:

 • Ви отримуєте металовиріб, виконане за вашим індивідуальним замовленням, з урахуванням всіх Ваших потреб і побажань, ретельно прораховане і спроектоване. Виїзд фахівця на заміри об'єкту безкоштовно (Київ та Харків).
 • Ви купуєте металоконструкції за дуже привабливими цінами, тому що ми є виробником і продаємо безпосередньо, минаючи посередників.
 • Ми доставляємо і встановлюємо свої вироби в будь-який куточок України.
 • За вашим бажанням здійснюємо монтаж металоконструкцій нашими фахівцями. Навіси з полікарбонату і металу вимагають ретельного підходу до встановлення. Правильне кріплення полікарбонату і металевих елементів конструкції є запорукою довговічності конструкції в цілому.
 • Те, що ми є імпортерами стільникового полікарбонату, дає нашим клієнтам додаткові вигоди. Ви можете купувати полікарбонат - найпопулярніший і зручний матеріал для покриття навісів, козирків, альтанок - за вигідними цінами, що суттєво скоротить кошторисну вартість будівництва.

Додатково ви можете скористатися пропозицією для оптових покупців і стати нашими дилерами. З умовами можна ознайомитися в розділі "Партнерам". 

Приймаючи рішення встановити будь-які металоконструкції, ви напевно зіткнетеся з цілою низкою питань щодо вибору матеріалу, виду навісу або альтанки, вартості виготовлення.

Пропонуємо вам задати вас питання прямо зараз. Замовте попередній розрахунок вартості, отримаєте консультацію он-лайн.

Будемо раді співпраці!!!

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click