Козирки та навіси з полікарбонату

ми розрахуємо, виготовимо і встановимо навіс будь-якої конструкції і розміру

Навіс над літнім майданчикомУ сучасному заміському будівництві навіси і козирки, крім явної функціональної ролі, є декоративним елементом будівлі. Козирки над ґанком та балконом часто стають тим останнім штрихом, який робить задум архітектора завершеним.

Як приємно в спекотний літній день посидіти в тіні, насолоджуючись свіжим повітрям і холодним напоєм. У найспекотніші дні крони дерев в саду не сильно рятують від жари, що виснажує, а тим більше від раптово припустити зливи. Порятунком може стати легкий функціональний навіс у дворі або козирок над входом.
 

Чим відрізняється козирок від навісу?

Навіси з полікарбонату найчастіше перекривають великі простори, в той час як козирки закривають лише зону над дверима або захищають вікна від сонця і дощу.

Навіс в ботанічному саду м Харків

Конструктивно козирки з полікарбонату відрізняються від навісів тим, що найчастіше не мають опорних стойок, а кріпляться до стіни за допомогою кронштейнів. Але це зовсім не означає, що козирок встановити легше, ніж повноцінний навіс. Саме козирок з полікарбонату ставати візитною карткою будинку, тому що він приймає на себе перші погляди відвідувачів. Тому при їх виготовленні використовують ковані елементи декору, всілякі деталі, які прикрашають вхід в ваш будинок або офіс.

навіс з полікарбонату             навіс

Який матеріал вибрати для пристрою навісу?

навіс 5x6Конструктивно будь-який навіс складається з каркаса і покриття, тобто даху. З чого зробити дах навісу? Найчастіше сьогодні при виготовленні навісів для даху застосовують полікарбонат. Популярність цього виду матеріалу зростає в геометричній прогресії. Він уже обігнав профнастил, черепицю і тим більше шифер, тому що має явні переваги, які поєднують у собі всі переваги колишніх лідерів.

Переваги полікарбонату:

 • Висока міцність дозволяє витримувати великі снігові навантаження
 • Низький вага знижує навантаження на конструкцію
 • Легкість монтажу дає можливість зробити козирок або навіс своїми руками
 • Пластичність дає можливість згинати матеріал, що робить полікарбонат незамінним при влаштуванні складних аркових покриттів..

Увага! Для того щоб навіс прослужив вам довго, потрібно правильно вибрати і встановити полікарбонат. У цьому з радістю допоможуть фахівці нашої фірми.

Козирок з полікарбонату             Козирок

З чого зробити каркас навісу?

Розглянемо два традиційних варіанти - це каркас з металу і дерев'яного бруса. Незважаючи на всі плюси дерев'яних конструкцій, вони все ж мають ряд недоліків.

 • Дерево вимагає ретельного догляду і захисту, так як швидко гниє.
 • Деревина не пластична, на відміну від металу. З нього важко зробити конструкцію зігнутої форми, незважаючи на те, що сучасні технології деревообробки дозволяють створювати гнуті балки з дерева. У цьому випадку ваш легкий навіс ризикує стати дуже дорогим будовою.

Тому пропонуємо звернути увагу на полікарбонатні козирки, навіси з металевим каркасом.

Замовляючи козирок або навіс з полікарбонату в GTConcept, ви отримуєте не тільки конструкцію, яка прослужить вам довгі роки. А також:

 • Безкоштовний виклик фахівця на заміри (Київ та Харків)
 • Індивідуальний розрахунок проекту під ваші ідеї (конструктивний розрахунок проводиться під кожне замовлення)
 • Різноманіття
 • Доставку в будь-яку точку України.
 • Дуже приваблива ціна. Ми самі виробляємо свою продукцію і є дилерами полікарбонату, це дає можливість запропонувати вам ціни без «накруток».

Повне документальне оформлення та гарантії.

Дивіться більше фото встановлених нами козирків, навісів >>

Навіс на басейн

Телефонуйте, ми відповімо на будь-які ваші питання і прорахуємо попередньо ціну проекту, дамо поради, якщо ви захочете купити навіс або козирок з полікарбонату в GTConcept

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click