Фермерські теплиці

з квадратного профілю !!!

Висока якість від виробника - гарантія до 10 років!

Фермерська теплиця практично не відрізняється від дачної теплиці, різниця лише в тому, що формат "фермерський" розрахований на більший обсяг вирощуваних культур і як наслідок - має великі розміри.

Компанія GTconcept пропонує купити фермерські теплиці стандартної ширини 4м, 5м (посилена) або за індивідуальним розміром. Довжина теплиць - не обмежена.

Фермерская теплица шириной 4м Фермерская теплица шириной 5м

Каркас фермерской теплицыФермерська теплиця може бути виготовлена ​​з:

- оцинкованого омегообразного профілю товщиною 0.75 мм
- оцинкованого квадратного профілю перетином 20х20 мм і товщиною 2 мм
- Але останнім часом все більшої популярності набуває добре зарекомендував себе профіль з квадратного суцільнозварний труби 20 * 20 * 2 мм, пофарбований італійської порошковою фарбою, який прийшов на зміну оцинкованому профілю і витримує навантаження до 200 кг на м2, що дуже важливо при будівництві великих теплиць і теплиць, що експлуатуються в зоні з рясними опадами.

Фермерская теплица      Теплицы фермерские

Теплиця покривається стільниковим полікарбонатом, який входить в комплектацію, а також додається інструкція для самостійної збірки теплиці. Ширина теплиці становить 4 метри, довжина базового комплекту - 6 метрів, з можливістю збільшення довжини секціями по 2 метри.Фундамент: не вимагає

аркас: Квадратна труба 20х20 з товщиною стінки 2 мм

ГАРАНТІЯ: 10 років!

У комплекті: Стільниковий полікарбонат, профіль полікарбонатний, каркас теплиці, інструкція для збірки. 

Подивитися ціни і замовити

Фермерская теплица с дополнительным проветриванием

Фермерська теплиця з полікарбонату призначена для цілорічного вирощування плодоовочевих культур, грибів, квітів або розсади, поновлення насіннєвого фонду неважливо яких кліматичних зон і з будь-якої технології вирощування. Також можливе використання теплиць для фермерських господарств тваринницького напряму, наприклад, для птахівництва. 

Каркас фермерської теплиці

Каркас виготовляється з квадратного профілю 20х20х2, пофарбованого італійської порошковою фарбою. Такий профіль є найбільш економічним і перспективним матеріалом для виготовлення теплиць на даний момент. Товщина профілю забезпечує необхідне навантаження конструкції, можливих опадів і максимально вигідну теплопровідність, яка дозволяє утримувати задану температуру в теплиці, а порошкове фарбування захищає несучий каркас від агресивних середовищ і корозії тривалий час.

Вибираємо покриття для теплиць

Покривати таку теплицю можна будь-якими тепличними матеріалами - тепличної плівкою, армованої плівкою або стільниковим полікарбонатом. Наші фахівці рекомендують саме останній варіант, тому що в цьому випадку крім звичайних характеристик теплиць, ви отримуєте теплицю, що працює за принципом "термоса".

Наша компанія GTconcept пропонує широкий асортимент стільникового полікарбонату для теплиць практично всіх виробників, представлених в Україні. Майже з усіма виробниками у нас укладені прямі договори, в результаті чого ми можемо запропонувати вам продукцію за зниженими цінами (за рахунок виключення перекупників і накрутки ціни), а також спеціальні умови для дилерів та оптових покупців.

Організація провітрювання фермерської теплиці

ТТеплиці "фермерські" обладнуються дверима, суміщеними з кватирками по торцях теплиці і кватирками для провітрювання - вони можуть розташовуватися як по торцях теплиці, так і по радіусного поверхні. У базовій комплектації таких кватирок встановлюється дві, проте за бажанням замовника їх можна встановити будь-яку кількість.

Фундамент для теплиці

Монтаж теплиць з профільної труби 20 * 20 * 2 до 8 метрів в довжину допустимо здійснювати без фундаменту (необхідно прикопати каркас в грунт через спеціальні закінчення), однак для монтажу фермерських теплиць більше 8 метрів завдовжки потрібно облаштування стрічкового фундаменту (мінімальні розміри фундаменту 100х50 мм бетон або дерево).

Системи опалення та поливу теплиці

Конструкція сучасних теплиць "фермерських" дозволяє легко обладнати теплицю будь компонування і розмірів сучасними системами опалення, системами поливу або зрошення, примусової вентиляції і будь-якими іншими, що підвищують продуктивність теплиць.

Ми з задоволенням проконсультуємо Вас по телефону або по електронній пошті, порадимо найкращі варіанти для Вашого бізнесу і запропонуємо кращі ціни в Києві і Україні.

Хороших Вам урожаев!

Подивитися ціни на усі  теплиці

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click