Теплиця-термос

Теплиця-термос - це термін, що описує сучасну методику установки теплиць, покритих полікарбонатними листами. А слово термос в даному випадку позначає набір характеристик стільникового полікарбонату, зокрема, самі стільники або осередки, які містять повітряний прошарок і таким чином мають високі теплоізоляційними характеристиками, подібно термосу, який здатний довго зберігати тепло.

Теплица термос

На сьогоднішній день встановити теплицю-термос на дачній ділянці або власному городі - оптимальне рішення для малого та середнього бізнесу. Та й простому городнику, вирощувати овочі і фрукти для власних потреб така теплиця буде відмінною підмогою. Тим більше що ціна на теплицю термос дуже і дуже приваблива. Полікарбонатні листи, як і профіль, з якого виготовлений каркас теплиці, дешевшають з кожним днем ​​завдяки нововведенням в технологію їх виробництва. Зібрати таку теплицю можна самостійно по інструкції, що додається, попередньо купивши набір комплектуючих і листовий пластик для покриття. А можна замовити послугу установки і монтажу і точно бути впевненим, що теплиця зібрана правильно.

Переваги теплиці термоса:

  • Висока надійність і довговічність. Встановлюєте (і платите) ви за таку теплицю один раз, а служить вона кілька років, аж до десятка (в залежності від якості і характеристик стільникового полікарбонату)
  • Відмінне пропускання сонячного світла (до 90%), що набагато вище плівкових покриттів
  • Конструкція теплиці термос демонструє високу міцність, стійкість до випадкових ударних навантажень (теплиці під плівку і скло тут просто не конкурують)
  • Полікарбонатне покриття відмінно розсіює пройшов через нього сонячне світло, рівномірно розподіляє світло і тепло по всій теплиці, чого дуже складно домогтися в інших видах теплиць. Навіть у похмурий день в теплицях термосах більш ніж в півтора рази буде світліше, ніж на вулиці, а при температурі повітря -30 * С на вулиці в термо теплиці буде + 3 * С без всякого додатково опалення!
  • Завдяки своїм теплоізоляційним і теплозберігаючих властивостями теплиця-термос економить на 50% більше енергоресурсів при опаленні в порівнянні з іншими видами теплиць, що в наш час постійного подорожчання енергоресурсів важливо.

Конструкція теплиці термос дозволяє вирощувати дуже широкий спектр різних рослинних культур, аж до баштанних в холодну пору доби, а також відмінно підходить для квіткового бізнесу, в якому важливою характеристикою є не тільки висвітлення і тепло, а й вологість. І тут полікарбонатна теплиця знову на висоті.

Купити теплицю термос можна в нашій компанії GTconcept. Маючи чималий досвід роботи з установки, збірці і монтажу теплиць в різних регіонах України, ми виконаємо ваше замовлення в кращому вигляді. Крім того, вас напевно здивують наші ціни на термо теплиці - вони значно нижче, ніж у конкурентів!

Компанія GTconcept бажає вам успішного розвитку бізнесу! Остерігайтеся підробок і працюйте тільки з офіційними представниками компаній-виробників полікарбонату і комплектуючих. Всього найкращого!

Подивитися ціни і замовити

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click