для вашої дачі та городу

Висока якість від виробника - до 10 років гарантії!

Дачная теплица

Доброго дня! Ми раді вітати Вас на офіційному сайті компанії GTconcept. Спеціально для Вас наші фахівці розробили нову теплицю ЛЮКС класу - "Слов'яночка дачні". Вона вже знайшла своє широке застосування в країнах СНД і Європи. Ми регулярно стежимо за якістю нашої продукції і працюємо над її вдосконаленням. Наша компанія є офіційним імпортером стільникового полікарбонату і виробником теплиць з квадратної труби, а також парників з оцинкованого профілю під плівку. Все це дає нам можливість пропонувати найякіснішу продукцію за низькими цінами в Україні. Купуючи з перших рук, ви гарантовано отримуєте надійний товар по самій вигідною ціною, без зайвих націнок, перепродажів.

Опис теплиці для дачі

Теплиця має напівкруглу дах, так звана арочна, каркас має одні двері з вікном і вікно навпроти дверей. Додатково можна замовити бокове вікно, двері на другий торець для наскрізного провітрювання, внутрішню перегородку, а також полив, освітлення, опалення, автоматичне провітрювання. Каркас розроблений нашими інженерами і розрахований на можливі снігові і вітрові навантаження для наших кліматичних зон з запасом міцності.

дачная теплица из квадратного профиляКонструкція теплиці з полікарбонату для дачі "Слов'яночка" виготовляється тільки з суцільнозварний квадратної металевої труби. Суцільнозварний (безшовний) профіль означає, що труба суцільна, вона не має розривів по довжині. Такий каркас прослужить значно довше, так як він втричі міцніше і не піддається корозії з внутрішньої сторони. Метал використовуємо тільки по ГОСТу (державному стандарту).

Для того щоб надійно захистити метал від корозії ми запікаємо каркас, покритий порошковою фарбою, в промисловій високотемпературній камері при 200 (° C) на власних потужностях. Або застосовуємо оцинкований профіль (омега-подібний або м-профіль) для бюджетних дачних теплиць під ПВХ плівку.

Вся конструкція зроблена на надійних зварювальних з'єднаннях, каркас збирається шляхом з'єднання труби меншого діаметра в трубу більшого діаметра. Зварювальні шви значно посилюють надійність і міцність теплиці.

Теплиця має технічний паспорт, гарантію, інструкцію по збірці. У комплект входять всі необхідні деталі для самостійної збірки: металева конструкція, стільниковий полікарбонат з гарантійним терміном служби, торцеві профілю, Термошайби для полікарбонату, петлі для дверей, петлі для вікон, ручки, саморізи, прессшайбою.

Такі домашні теплиці використовують для вирощування овочів, квітів, зелені, винограду, троянд, полуниці, помідорів і т.д.

Розміри теплиці для дачної ділянки: Зазвичай це конструкції невеликого розміру, шириною від 2 до 3 метрів. Найпопулярнішими є - Слов'яночка 3м і теплиця під плівку «Дачна». Вони мають ширину 3 метри і висоту 2 метри, довжина збільшується кратно 2 метрам і може становити 4, 6, 8, 10, 12 і до безкінечності. Також виготовляємо нестандартні розміри, односхилі, двосхилі та т.д.

 Ціни на дачні теплиці

 

Питання, що часто ставляться

[blockquote italic="yes"]що краще стільниковий полікарбонат або плівка?[/blockquote]

Мабуть, немає жодної переваги в плівки перед якісним стільниковим полікарбонатом, окрім одного – ціна. Але слід зауважити, що при тривалому використанні до 10лет, витрати на одного разу куплений полікарбонат будуть значно нижчі. Якщо Ви не хочете витрачатися на полікарбонат і шукайте бюджетний варіант теплиці для дачі, ми готові запропонувати Вам оцинковану дачну теплицю під плівку

[blockquote italic="yes"]яке покриття краще: оцинковане або порошкове фарбування?[/blockquote]

Наша компанія Джі Ті Концепт виробляє і продає теплиці обох типів. Різниця між ними невелика, але все-таки присутній. Оцинкований профіль не можна варити зварювальним апаратом, тому що він дуже токсичний. Тому каркас не має надійного зварного кріплення, збирається або на саморезах, або з допомогою «краб систем». На відміну від оцинкованого профілю, каркас металевий каркас перед фарбуванням можна обробляти (гнути, варити, різати).. Після того, як каркас повністю готовий, лише тоді здійснюється запікання полімерною фарбою в печі. Саме з цієї причини ми фарбуємо теплиці під полікарбонат порошковою фарбою. Обидва ці способу надійно захищають метал від корозії.

[blockquote italic="yes"]чи потрібно розбирати на зиму?[/blockquote]

Не дивлячись на те, що теплиця є легко збірною, розбирати її на зиму не потрібно. Арочна форма конструкції не затримує сніг у великому об'ємі на своїй поверхні. При снігових осіданнях у величезних кількостях рекомендується акуратно очищати поверхню теплиці.

При експлуатації стільникового полікарбонат слід пам'ятати про дію хімічних речовин на панелі.

[blockquote italic="yes"]який потрібний фундамент?[/blockquote]

При виборі фундаменту необхідно визначитися з сезонністю використання теплиці. Для експлуатації лише у весняний і осінній період, досить невеликого фундаменту з бруса, точкового бетонування або кріплення на кілочки. Одним з поширених варіантів є установка теплиці на дерев'яний брус. Заздалегідь закопавши його в землю і обробивши антикорозійним засобом. Конструкція має бути міцно прикріплена до землі, для того, щоб вітер не зірвав теплицю при сильних поривах і не було деформації при снігових навантаженнях. Якщо теплиця зимова, її потрібно захистити від внутрішнього промерзання грунту. Для цього слід зробити стрічковий фундамент

[blockquote italic="yes"]якій вибрати стільниковий полікарбонат?[/blockquote]

Ми пропонуємо лише перевірений матеріал з офіційною гарантією не менше 10лет від виробників, які встигли зарекомендувати себе як надійні постачальники у всьому світі. На листи нанесений шар УФ захисту не менше 40мк, обов'язково з екструзією. Не рекомендуємо експериментувати, купуючи листи від постачальників, які дають немислимі обіцянки (гарантії і рекордні урожаї) при цьому всього 5лет на ринку з них 2 роки на ринку України.

На Ваш вибір 4мм 6мм 8мм, 10мм. Залежно від вимог і часу експлуатації. Для використання теплиці з полікарбонату взимку рекомендується застосовувати товщину не менше 8мм.

[blockquote italic="yes"]як зібрати теплицю?[/blockquote]

У комплект до домашньої теплиці додається детально описана інструкція для самостійної збірки своїми руками. Для монтажу дачної теплиці під ключ, необхідно дві люди. Необхідний інструмент – ніж для різання полікарбонату (канцелярський), лінійка завдовжки не менше 1м, шуруповерт електричний, шнурка для виставляння діагоналей, силікон із захистом від УФ променів. В першу чергу слід підготувати поверхню землі до монтажу теплиці. Переконатися, що майданчик рівний.. Перед початком установки полікарбонату, оглянете листи на наявність подряпин і пошкоджень. Якщо на якому-небудь аркуші присутні вм'ятини (можуть виникати при транспортуванні або неправильному зберіганні) ці листи слід відкласти, потім розкроїти на торці теплиці, таким чином можна відрізувати зайві зіпсовані шматочки.

При нашому монтажі, збірка під ключ (3х4 або 3х6) триває приблизно 4 години

[blockquote italic="yes"]чим доставити теплицю?[/blockquote]

У упакованому стані дачна теплиця з полікарбонату (3х6) складається з чотирьох частин. Деталі виготовлені так, щоб їх можна було перевозити в легковому автомобілі з багажником або причепом. Полікарбонат можна перевозити в рулоні, розміри будуть наступними - довжина 2,1м, а діаметр 0,7м (для 4мм і 6мм полікарбонату), 1м (для 8мм). Парник під плівку можна забрати будь-яким легковим автомобілем.

Щоб забрати самовивезенням з наших складів в Києві, Харкові або замовити доставку по всій Україні скористайтеся онлайном-замовленням або зв'яжіться з нами по телефонах на сайті

 

Прочные дачные теплицы

Хорошого Вам урожаю!

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click