Полікарбонат (листовий пластик)

Увага!
Компанія Gtconcept пропонує купити полікарбонат в Києві, Харкові і в інших містах України від виробника високої якості за пониженими цінами за рахунок прямих постачань!

Спеціальні умови для дилерів і оптових покупців!!! 


Стільниковий полікарбонат

Монолітний полікарбонат

Профільований полікарбонат

Комплектующие для поликарбоната


Полікарбонат – прекрасний будівельний матеріал

ПоликарбонатПолікарбонат, на сьогоднішній день, завдяки своїм якостям, здобув велику популярність, хоча назвати цей матеріал ультрасучасним не можна, в тій чи іншій мірі він використовується дуже широко. Тому і має великий попит серед споживачів.

Якщо виражатись простими словами, не удаючись до складних формулювань, полікарбонат - це пластик, який в первинному вигляді не має кольору і складається з гранул, щільно зчеплених між собою. Особливою привабливістю цього матеріалу є те, що з точки зору екологічності полікарбонат можна переробляти постійно, так що міра його утилізації по відношенню до багатьох інших будівельних матеріалів дуже висока. Крім того, цей матеріал володіє високою прозорістю, що в багатьох випадках обходить скло завдяки кращим фізичним і механічним характеристикам.

 

Переваги полікарбонату

 • невелика вага цього матеріалу дозволяє робити з нього конструкції, не поступаючись по красі і оригінальності іншим матеріалам. Також полікарбонат дозволяє зробити більше ширину польоту конструкції, що веде до зменшення кількості матеріалу, необхідного для створення каркаса. Також цю якість дає можливість встановлювати цей матеріал без підручних підіймальних механізмів;
 • гнучкість полікарбонату дозволяє його використовувати для конструкцій з напівкруглою формою, його вигинання не потребує запобігання до великих температур і можна робити це навіть в холодному стані;
 • висока прозорість цього матеріалу дозволяє використовувати його повсюдно;
 • позитивною його якістю можна вважати простоту його монтажу. Для його установки використовуються спеціальні профілі, що дозволяє швидко і якісно встановити їх на потрібне місце;
 • великий опір вітровим і сніговим навантаженням;
 • також полікарбонат відмінно показав себе за теплоізолюючими та шумоїзолюючими властивостями (з цього матеріалу зводять теплиці);
 • відмінною перевагою цього матеріалу вважається те, що він не сприяє горінню;
 • висока ударостійкість (при сильних ударах важкими предметами полікарбонат не розпадається на уламки, як це відбувається в разі руйнування скла);
 • стійкість до хімічних дій;
 • до переваг полікарбонату можна додати те, що його можна використовувати при температурах в діапазоні від -40 до+120 градусів.

При монтажі листів полікарбонату часто доводиться підганяти листи за розміром, але це легше зробити, ніж у випадку із звичайним склом. Цей матеріал прекрасно піддається різанню як ручним, так і механічним способом. Кріплення цього матеріалу можна робити декількома способами. Як вже говорилося вище, виробляють монтаж за допомогою спеціальних профілів, з якими установка проходить без різноманітних проблем. Також полікарбонат можна кріпити на спеціальну клейку стрічку (хоча цей спосіб використовують рідко, проте в особливо важливих випадках), що забезпечує установку без пошкодження цілісності листів. Також одним з поширених видів кріплення є монтаж листів за допомогою покрівельних шурупів.

Всі ці способи мають свої переваги та недоліки. І обирається вигляд кріплення виходячи із складності і дизайну конструкції.

На ринку будівельних матеріалів представлений в двох варіантах. Кожен з цих варіантів застосовується для певної мети. Також весь полікарбонат незалежно від структури має листовий вигляд.

поликарбонат

Стільниковий полікарбонат

Стільниковий полікарбонат- це листовий пластик, порожнистий полімерний аркуш, який є багатошаровою конструкцією, заповненою подовжніми перемичками, має ширину 2,1м. і довжину 6 або 12 м.

Сучасний стільниковий аркуш- це будівельний матеріал, який має захист від ультрафіолетового опромінення, легка вага, високі характеристики і прозорість така ж, як у скла. Використовується полікарбонат для теплиць, козирків, навісів, накриття для басейнів, скління, офісних перегородок, а також активно застосовується в рекламі і дизайні. Захист від ультрафіолетових променів має на увазі собою захист полікарбонату від руйнування. Це не означає, що полікарбонат не пропускає ультрафіолет. На відміну від європейського ринку, де захисний шар нанесений з обох боків аркуша, у нас використовується лише з одного боку

Види стільникового полікарбонату

 • полікарбонат для зовнішніх робіт. Має підвищену щільність, захист від УФ – променів.
 • полікарбонат для внутрішніх робіт. Не має захисту від УФ- променів або захист нанесений тонким шаром. Використовується полікарбонат для перегородок, скління балконів і лоджій і так далі.
 • полікарбонат для реклами. Має найбільш низьку щільність. Захист від уф-променів відсутній.

Рекомендуємо: стільниковий полікарбонат торгівельної марки BEROLUX, SOTALIGHT, вироблюваний на італійському устаткуванні за розробленими нами характеристиками для кліматичної зони України з дотриманням ГОСТу.

Монолітний полікарбонат

поликарбонат

Монолітний полікарбонат - це суцільний аркуш пластика, без будь-яких бульбашок або сотів з високим коефіцієнтом прозорості. Такий вигляд полікарбонату володіє досить високою ударостійкістю, в чому перевершує звичайне скло у багато разів. Також, на відміну від звичайного скла, полікарбонат поглинає ультрафіолетове випромінювання, а не відображає його.

Пропонуємо високоякісні монолітні листи торгівельних марок Palsun (Палсан), Monogal (Моногаль).

 

Спеціальні умови для дилерів і оптових покупців!!!

 

Важливо: Дуже впливовим чинником є монтаж полікарбонату. Від нього залежить довговічність матеріалу. При неправильному монтажі, якість полікарбонату вирушає на другий план.

Будівельний ринок досить швидко поповнюється новинками, сьогодні можна легко відшукати полікарбонат, але якісний, придатний для використання в найсуворіших умовах і при різних обставинах, необхідно купувати у перевірених постачальників. Ми пропонуємо купити якісний полікарбонат з гарантією строком до 15 років! Доставляємо по всій Україні (Київ і Харків можливе самовивезення з наших складів).

 

Відмінність монолітного полікарбонату від стільникового

Стільниковий має практично ті ж властивості що і монолітний. Головною відмінністю є те, що СТ має кращі теплозберігаючі властивості, за рахунок своєї стільникової структури, утримує повітря зсередини, забезпечує високі характеристики. При цьому значно зменшується вага і міцність. СТ не застосовується в бронюванні, має трохи нижчу світлопроникність. Захист від ультрафіолетових променів нанесений лише з одного боку. Ціна в СТ значно нижча за рахунок ваги листів.

Порівняльна таблиця стільникового і монолітного полікарбонату

Товщина плити, мм

Вага кг/м2

теплопередача, К, Вт/м2К

Звукоізоляція, дБ

МПК

СПК

МПК

СПК

МПК

СПК

4 мм

4,8

0,8 кг

5,36

3,9

19

16

6 мм

7,2

1,3 кг

5,09

3,6

21

18

8 мм

9,6

1,5 кг

4,88

3,4

23

20

10 мм

12

1,7 кг

4,68

3,1

25

22

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click