Стільниковий полікарбонат Berolux - гарантія 15 років!

Сотовый поликарбонат BeroluxНова розробка найбільшого виробника полікарбонатних матеріалів ТUG-Oil Plast (Сербія) - стільниковий полікарбонат Berolux. Виробляється на італійських екструзійних лініях компанії Union з екологічно чистого первинної сировини, що закуповується в Австрії. Матеріал має унікальну запатентовану захист від УФ-випромінювання торгової марки Lexsan, завдяки якому зберігає фізико-технічні характеристики протягом усього гарантійного терміну експлуатації.

Особливості матеріалу

поликарбонат для теплиц

Полікарбонатний матеріал БЕРОЛЮКС випускається у формі прозорих або кольорових листів товщиною від 4 мм до 32 мм. Листові полотна мають порожнисту внутрішню структуру у вигляді осередків, розділених перегородками. Така будова дає матеріалу високу теплоізолюючу і шумоізолюючу здатності. Залежно від товщини і кольору світлопропускна здатність листів варіюється від 12% до 87%. Колірна палітра: прозорий, бірюзовий, жовтий, помаранчевий, бронзовий, бронза сіра, червоний, зелений, синій.

Основні властивості листового полікарбонату Berolux

• Міцність - матеріал має відмінну протиударну опірність, забезпечуючи тим самим його збереження під час перевезень, монтажу і використання. Він в 6 разів легше звичайного віконного скла, в 200 разів міцніше його і не розбивається на осколки.

• Шумоізоляція - стільникова структура матеріалу і особливості хімічної будови полікарбонатних смол дають стільниковому полікарбонату БЕРОЛЮКС хорошу звуковбирну здатність.

• Теплоізоляція - осередки всередині листа заповнені повітрям, така прошарок наділяє матеріал високими теплоізоляційними властивостями (коефіцієнт тепловіддачі - 2,5Вт / м 2), що дозволяє економити до 30% енергетичних витрат у порівнянні зі звичайним склінням.

• Пожежна безпека - клас пожежостійкості матеріалу В1. Важкозаймисті і є самозатухаючим матеріалом.

• Висока хімічна стійкість і великий «робочий» інтервал температур від -40ºС до + 130ºС, при якому полікарбонат може використовуватися без порушення своїх основних характеристик.

Області застосування листового полікарбонату Berolux

У будівництві стільниковий полікарбонат застосовується, як матеріал для моделювання різних світлопрозорих конструкцій: павільйонів, козирків, навісів, вітражів, легкої світлопрозорої покрівлі. БЕРОЛЮКС також використовується для стрічкового скління ангарів і зведення шумоізоляційних бар'єрів на автомагістралях. У сільському господарстві полікарбонатні листи БЕРОЛЮКС з успіхом використовують для зведення теплиць, парників, зимових садів і оранжерей.

Висока якість, простий монтаж, естетичний вигляд і тривалий термін служби, все це - практичний універсал Berolux!

Гарантія виробника - 15 років!

Будемо раді вам допомогти у виборі стільникового полікарбонату.

 

1

2

3

4

5

 

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click