Стільниковий полікарбонат

(пористий листовий полікарбонат для теплиць і навісів)

Ціни актуальні на: 26 червня 2022


Сотовый поликарбонатСтільниковий полікарбонат - це твердий полімерний листовий пластик, що має стільникову структуру - особливі порожнечі (стільники), за рахунок яких досягається значне зменшення ваги в порівнянні з монолітним, і використовується в будівництві та архітектурі.

Складається з двох тонких паралельних пластин, між якими розташовані тонкі перемички, т.зв. ребра жорсткості. За рахунок такої конструкції, повітря, що знаходиться в порожнинах, забезпечує високі теплоізоляційні властивості матеріалу, а ребра жорсткості досить велику конструктивну міцність при невеликій вазі. Стільниковий полікарбонат також називають структурним, канальним, ніздрюватим полікарбонатом.

Сотовый поликарбонатВага одного квадратного метра стільникового полікарбонату є найважливішою його характеристикою, що вказує на щільність матеріалу і, отже, пов'язаними з нею особливостями. Намагаючись знизити собівартість полікарбонатних листів, виробники полікарбонату листового почали випускати "полегшені" версії листового пластика, в яких пластини і ребра жорсткості мали меншу товщину і меншу вагу, проте, погіршилися і міцності такого пластика. Тому листи, що мають меншу щільність, як правило, мають і меншу надійність під дією снігових і вітрових навантажень, а також значно менший (в 3-4 рази) термін експлуатації.

Однак, при цьому досягається ще більш низька вартість стільникового полікарбонату. Слід зауважити, що вага стільникового полікарбонату в 16 разів менше ваги звичайного скла такої ж товщини і в 6 разів менше ваги акрилового скла

Стільниковий полікарбонат має широку кольорову гаму. Ви можете завжди придбати у нас зі складу будь-яку кількість основних кольорів:

Прозрачный СерыйБронзаЗеленыйСинийКрасныйЖелтыйМолочныйБирюза

або замовити, необхідні Вам, БУДЬ кольору і ми виготовимо їх для Вас!

Доставка в будь-яку точку України!!!

Характеристики та властивості листів

Завдяки сукупності високих ударно-міцності, світлопропускних, звукоізоляційних і термоізоляційних характеристик, стільниковий полікарбонат знайшов широке застосування в будівництві та архітектурі.

Мабуть, одним з небагатьох недоліків цього матеріалу є його вразливість до ультрафіолетового випромінювання, яке знижує міцності листів і його термін експлуатації. Для того, щоб пластик не втрачав свої властивості протягом 10 років, якісний стільниковий полікарбонат захищають від деструктуризації і ультрафіолетового випромінювання. Для захисту при виготовленні в полікарбонатний гранулят вводять UV-добавки або спец шар з ультрафіолетовим захистом наносять на кожен аркуш.

Качественный сотовый поликарбонат

Структурний полікарбонат має високі показники протиударних властивостей в широкому діапазоні температур, від -40 до + 120 ° C. Ударостійкість цього матеріалу перевищує аналогічні показники всіх відомих пластиків, а в порівнянні зі склом ця різниця 200-кратна. Цей матеріал також стійкий до необережному поводженню, навмисного пошкодження або несприятливих погодних умов, таким як град чи сильний вітер. Також, прозорий полікарбонат пропускає до 92% сонячного світла, - саме завдяки цим властивостям він знайшов широке застосування у виробництві теплиць і парників (посилання).

Зазвичай стандартні розміри полікарбонатних листів у всіх виробників однакові і складають 2100 × 6000 мм, 2100х12000 мм і 2100 × 2000 мм, товщина зазвичай від 3,2 до 32 мм, осередки спрямовані або уздовж аркуша по довжині 6 або 12 метрів, або хвилею.

Важливим властивістю стільникового полікарбонату є його пожежобезпечність, низька займистість і низька емісія отруйних газів. Температура займання - від 570 ° C, а при горінні утворює нешкідливі білі пластівці.

Експлуатація та догляд

Для того, щоб очистити поверхню від скопилася на ньому бруду і пилу, досить взяти м'яку тканину, намочити її в мильній воді (можна додати миючий засіб). Забороняється вміст солі, луги ефіри і хлору при чищенні в розчині. Не можна використовувати гострі предмети, щоб не пошкодити поверхню панелей стільникового полікарбонату і УФ-захисний шар.

Будемо раді вам допомогти у виборі стільникового полікарбонату

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click