sotonВибираючи покриття для теплиці, зимового саду, переходу, спортзалу та інших споруд, слід орієнтуватися не стільки на ціну, скільки на технічні характеристики стільникового полікарбонату. Компанія GT Concept розширила асортиментний ряд і пропонує продукцію - стільниковий полікарбонат Сотон.

Загальна інформація

Стільниковий полікарбонат Soton - один з типів продукції, яку виробляє компанія Tagol. Soton - запатентований продукт, що увібрав в себе кілька важливих і навіть унікальних характеристик.

Сировина для виробництва стільникових листів поставляється з Голландії (Lexan), Японії (Teijin і Mitsubishi Engineering-Plastics), Німеччини (Makrolon) і США (Calibre). Завод укомплектований новітнім європейським обладнанням, що дозволяє випускати полікарбонатні листи високого класу.

Характеристики стільникового полікарбонату Сотон

Компанія Сотон Трейд, що стала наступником заводу Тагол, врахувала всі можливі способи використання полікарбонату як в закритих приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. І розробила широкий модельний ряд стільникових листів.

Залежно від модифікації їх можна використовувати під відкритим небом, усередині приміщень і навіть з метою забезпечення безпеки. Стільниковий полікарбонат представляє собою два листа полікарбонату, скріплених між собою поперечними перемичками. Така конструкція нагадує бджолині стільники, що і дало назву даного різновиду продукту.

Незайвим буде ще раз згадати, що сам по собі стільниковий полікарбонат в 200 разів міцніше скла при практично однаковій світлопропускній здатності. При цьому вага листів майже на 90% менше скляних аналогів. Додайте сюди здатність утримання тепла під покриттям, захист від шкідливих ультрафіолетових променів (при необхідності), негорючість і абсолютну безпеку.

Колірна гамма полікарбонатних стільникових листів Soton складається з 9 відтінків, включаючи прозорий і чорний. GT Concept, будучи представником заводу, береться поставити листи будь-якого іншого відтінку з індивідуальними розмірами і навіть зі зниженим питомою вагою.

Модельний ряд стільникового полікарбонату Soton

Асортимент продукції включає листи:

  • для використання всередині приміщень (маркування СПК);
  • для використання під відкритим небом (маркування СПК UV) із захисним покриттям від ультрафіолету;
  • для використання зовні з захистом від ультрафіолету і горіння (маркування СПК FR).

Сотон Трейд пішов ще далі і став варіювати кількість і конфігурацію перемичок між полікарбонатними шарами. Так з'явилися вироби з унікальними характеристиками. Є листи з поперечними перегородками. Їх може бути від двох до шести: H / 2, H / 3, H / 6. Перемички можуть розташовуватися одночасно і поперечно, і хрест-навхрест - Х / 3. Тип перемичок також вказано в маркуванні.

Стільниковий полікарбонат з маркуванням Х володіє антивандальними властивостями завдяки винятковій міцності. До того ж він не розпадається на осколки, як це відбувається під час пошкодження скла.

Область використання пористого полікарбонату

Міцність, легкість, можливість згинатися навіть без теплового впливу дозволило використовувати стільникові листи полікарбонату Сотон в багатьох сферах.

  • Для зовнішнього скління покрівлі: теплиці, зимові сади, веранди, переходи, спортивні споруди, зупинки громадського транспорту, автостоянки тощо.
  • Для внутрішнього оздоблення: вікна, двері, заміна не несуть стін, перегородки та ін.
  • Підвісні стелі, зенітні ліхтарі, сантехнічні перегородки.
  • У закладах громадського харчування, торгових павільйонах, на станціях, вокзалах.
  • У оформлювальних цілях: виставки, дитячі майданчики, зовнішня реклама та ін.

Важливо! Згинати стільникові листи можна тільки по поздовжній лінії, інакше перегородки можуть не витримати, і використовуючи профілі для скління.

Інструкція по використанню та монтажу стільникового полікарбонату Сотон додається до товару. Гарантійний термін за умови правильної експлуатації - 15 років. Купити полікарбонатні листи Сотон за низькою ціною можна в GT Concept. В наявності популярні розміри листів і 9 відтінків на вибір. За індивідуальним замовленням можливе виготовлення стільникового полікарбонату необхідного розміру, ваги і кольору.

За додатковою допомогою і інструкцією по монтажу звертайтеся до фахівців компанії GT Concept.

Стільниковий полікарбонат СОТОН ПРО

Сотовый поликарбонат Soton proГарантійний термін: 15лет;

колірна гамма: прозорий, бронзовий

Товщина, мм

прозорий лист
 2,1х6м, грн с НДС

бронзовий аркуш     2,1х6м, грн с НДС

4 мм 1836,58 грн 1930,82 грн

6 мм

2984,44 грн

3137,53 грн

8 мм

3443,58 грн

3620,23 грн

10 мм

3902,85 грн

4102,84 грн

16 мм 5739,43 грн 6033,76 грн
20 мм 6428,14 грн 6757,76 грн

Стільниковий полікарбонат СОТОН НАНО

Сотовый поликарбонат Soton nanoГарантійний термін: 15лет;

колірна гамма: прозорий, бронзовий

Товщина, мм

прозорий лист
2,1х6м, грн с НДС

бронзовий аркуш    2,1х6м, грн с НДС

4 мм 1448,12 грн 1518,68 грн

6 мм

2242,80 грн

2348,77 грн

8 мм

2654,82 грн

2784,35 грн

10 мм

2990,36 грн

3137,53 грн

Ціни вказані з ПДВ і завжди АКТУАЛЬНІ!

Ціни для оптових партій - індивідуальні!

Подивитесь на інші марки полікарбонату

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click