Стільниковий полікарбонат Sotalight – якість за розумні гроші

Сотовый поликарбонат SotalightУніверсальний полегшений стільниковий полікарбонатний матеріал Sotalight випускається виробником ТОВ «Юг-Ойл-пласт». Панелі відносяться до економ-класу і виробляються із заниженою ударостійкістю, але це властивість матеріалу в значній мірі компенсується іншим – малою вагою. Окрім зменшення вартості, легкість панелей спрощує їх транспортування і монтаж.

Особливості захисту і вживання

Сотовый поликарбонатЯк і інший стільниковий полікарбонат, Соталайт забезпечений захистом від руйнування УФ випромінюванням. Захисний шар на панелі нанесений лише з одного боку – ця особливість, як і будь-який захист, подовжує термін служби – до 10-мі років. Особливість однобічного захисту слід враховувати при монтажі і встановлювати панелі полікарбонату обробленою стороною назовні.

Основна сфера застосування полікарбонату Sotalight – сільське і присадибне господарство. Найчастіше він використовується для зведення світлопрозорих конструкцій (парників, теплиць, оранжерей) з середніми показниками теплоізоляції, ударостійкості та витривалим до різного вигляду навантаженням.

Технічні характеристики

  • Стільниковий полікарбонат Соталайт пожежобезпечний – він є важкозаймистим
    і володіє інерційним загасанням.
  • Характеризується високою мірою зносостійкості і не схильний до змін під впливом хімічних реагентів.
  • Має високий коефіцієнт світлопропускання – до 80%, а також володіє властивістю додатково розсіювати сонячні промені, створюючи комфортне освітлення.
  • Діапазон температур, при якому Sotalight повністю зберігає свої властивості – від -40 до +120 градусів. Матеріал володіє підвищеною в'язкістю і навіть при низьких температурах його практично неможливо розбити, а заломи не порушують цілісність і не викликають деформацію.
  • Низький коефіцієнт теплопровідності дозволяє говорити про економічний ефект в енерговитратах. Підводячи підсумки, можна сміливо сказати, що стільниковий полікарбонат Sotalight володіє всіма властивостями якісного стільникового полікарбонату і, при цьому, значно економить ваші засоби

Гарантія виробника – 10 років!

Адреса: Київська обл., р. Вишневе, вул. Лесі Українки, д. 62
Київ: (044) 362-92-11

Адреса: м. Харків, вул. Клочковська, д. 192-а.
Харків: тел. (057) 757-36-87 тел. (050) 526-54-28


Доставка в інші міста України здійснюється в строк доставки 1-3 дні.


Будемо ради співпраці!!! З повагою

Подивитесь ціни на полікарбонат

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click