Скління фасаду полікарбонатомПолікарбонат замінює скло?

Цей матеріал застосовують всюди: від теплиць і навісів до світло прозорої покрівлі і зенітних ліхтарів. Так як наша компанія Good Trading Concept спеціалізується на виробництві і монтажі конструкцій з полікарбонату, то ми сміливо можемо стверджувати, що полікарбонат з легкістю замінює скло в багатьох конструкціях.

Одна з основних завдань при проектуванні будь-якої будівлі - досягнення достатнього природного освітлення приміщень. Особливо актуально питання стоїть при проектуванні виробничих, складських та атріумних будівель, коли традиційні вікна не забезпечують достатнього освітлення. Застосування полікарбонату в покрівельних конструкціях і при промисловому склінні дозволяє значно знизити витрати на освітлення.

У таких випадках часто застосовують світлопрозорі фасадні або дахові конструкції - зенітні ліхтарі, прозорі покрівлі, світлові ліхтарі і атріуми. Верхній джерело світла більш ефективний, крім того, такі конструкції є ще і прикрасою будь-якої споруди. І сьогодні застосовуються повсюдно.

 

Що таке світлові ліхтарі і як застосовувати полікарбонат в таких конструкціях

Світловий ліхтарЗ появою такого матеріалу як полікарбонат світлові ліхтарі, які можна віднести до нестандартних проектним рішенням, істотно скорочують кошторис будівництва. Світлові ліхтарі можуть бути практично будь-якої форми і розміру, можуть володіти різними теплотехнічними і світлоаераційними характеристиками. Єдине правило, яке доведеться дотримуватися - правильне проектування і професійний монтаж.

Зенітний ліхтарЗенітний ліхтар - це будівельна конструкція, яка встановлюються в конструктив покрівлі. При цьому вони можуть розташовуватися як врівень покрівлі, так і виступати над нею. Основна функція - природне освітлення, вентиляція, видалення диму і, звичайно, свого роду прикраса.

Зараз не проблема створити зенітні ліхтарі будь-якої форми: і маленьке віконце і величезний купол або піраміду на даху, арочний або двосхилий прольоти і т.д.

У даних конструкціях застосовують полікарбонат підвищеної міцності і товщини, часто із захисним покриттям від впливу УФ променів і додаткової теплозахистом..

У приватних житлових будівництвах встановлюють зенітні ліхтарі з профільованого полікарбонату - це конструкція, вбудована в покрівлю або побудована на ній, що володіє високою світлопропускний здатністю. Таким чином, об'єкт (торговий центр, стадіон, ангар, митний термінал, склад) отримає більше природного світла. А це економія електроенергії. Виробляючи їх з профільованого полікарбонату, стало можливим отримувати додаткове освітлення шляхом простої заміни стандартного аркуша шиферу. І, найголовніше, ця конструкція не ускладнює вага покрівлі і не посилює тиск на фундамент і стіни. Монтувати їх просто - вони вкладаються між листами шиферу.

6 основних переваг застосування полікарбонату при фасадній склінні і будівництві прозорих покрівель

Всі перелічені нижче пункти в цілому говорять про економічну вигоду застосування полікарбонату в складних покрівельних конструкціях. А саме:

  • Мала вага панелей з полікарбонату, в той же час відмінні несучі властивості суттєво скорочують вага конструкції у цілому, і кількість металу в несучих елементах зокрема.
  • Габаритні розміри панелей дозволяють перекривати великі площі без стиків. Можна звести безшовний дванадцяти метровий скат.
  • Простота зведення таких конструкцій істотно знижує трудовитрати, що теж відбивається на кошторисної вартості будівництва.
  • Пластичність матеріалу дозволяє споруджувати конструкції складної форми, не вдаючись до дорогих розрахунками і матеріалами
  • Полікарбонат безпечний і удароутримуючий. У разі пошкодження покриття не нанесе шкоду здоров'ю людей, які перебувають в будівлі.
  • Пожежна безпека та вогнестійкість.

Скління переходуВажлив! Успіх будівництва зенітних ліхтарів, прозорої покрівлі або фасадного скління з полікарбонату на 100% залежить від правильного розрахунку конструкції і всіх додаткових елементів (наприклад, водовідводів, герметичних стиків і т.д.), а також якості використовуваних матеріалів і професійного монтажу.

Ми пропонуємо не тільки вигідні ціни на полікарбонат, який гарантовано прослужить Вам тривалий час і комплектуючі, а й монтаж грамотними фахівцями систем освітлення будь-якої складності.

Телефонуйте, наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click