Послуга по якісної порошкового фарбування в Харкові

Порошкове фарбуванняМеталоконструкції, якими б якісними вони не були, під впливом зовнішніх атмосферних явищ або підвищеної вологості всередині приміщень, піддаються дії корозії. Значить, потрібно їх покрити чимось, що захистить поверхню від вологи і продовжить їх термін служби. За час своєї діяльності ми прийшли до висновку, що найкраще з цим справляється не фарба по металу, навіть найкраща і якісна, а саме порошкова полімерна фарба.

Порошкова фарба. Поняття і технологія нанесення

Полімерне покриття металу - це альтернатива фарбування традиційним способом, тобто звичайною фарбою для металу. Далеко не завжди можна застосовувати останню, оскільки вона може зіпсувати експлуатаційні характеристики, що фарбується. Полімерне фарбування металу згодом піддається полімеризації (використовується камера для полімеризації), тому шар виходить ударостійким, якісним і рівномірним, протистоїть корозії і механічних пошкоджень, дії хімічних речовин, температурних перепадів і опадам.

Технологія порошкового фарбуванняЯкщо звичайна фарба наноситься пензликом, валиком або пульверизатором, то порошкова наноситься електростатичним методом, що дозволяє зробити це рівномірно, без дефектів. Потім виріб поміщається в спеціальну камеру, де покриття при температурі в 160-200 градусів плавиться на поверхні, щільно схоплюючи з нею.

Процес порошкового фарбування і полімеризації займає 1-2 дні в залежності від розміру поверхні і завантаженості камери. В результаті ви отримуєте деталь, металоконструкції, техніку, які не тільки стійкі до подряпин і температурі, але і естетично привабливі.

 

 

Переваги порошкового фарбування

Порошкове фарбування дисківПорошкове фарбування - інноваційний метод. І у нього маса переваг перед традиційним.

 • якість

Товщина полімерного покриття всього 35-250 мкм. При цьому поверхня металоконструкції за рахунок ідеальної адгезії з фарбою набуває відмінні фізико-хімічні якості, як то: протиударність, температурна витривалість, антикорозійні властивості, довговічність, міцність. Виріб, покрите термостійкою порошковою фарбою, витримує температуру від -60 і аж до 150 градусів. Для кращої адгезії (зчеплення) порошкової фарби по металу з поверхнею виріб попередньо проходить обробку піскоструєю.

 • Естетичність

Термостійка фарба має широкий спектр кольорів і відтінків. Тому можна вибрати будь-який тон і надати поверхні будь-яку структуру від гладкої до шорсткої. Такі вироби виглядають дуже привабливо зовні - автомобільні диски, авто і мотодеталі, побутову техніку можна з легкістю перетворити й підігнати під колір транспорту або під стиль приміщення.

 • Економічність

Порошкове фарбування дверейНанесення порошкової фарби електростатичним методом вельми економічно. Відповідно, і витратний матеріал витрачається дбайливо. До того ж при цьому способі не потрібні розчинники - зменшення витрат призводить до зниження вартості фарбування.

 • Швидкість

Ми фарбуємо будь-які вироби до 3 м в довжину або ширину максимум за 2 дні, включаючи дату приймання, обробку піскоструєю, забарвлення, полімеризацію і видачу готового замовлення.

 • Екологічність

Порошкова фарба на відміну від рідких барвників не є токсичною і не запалюється. Фарба потрапляє тільки на виріб, тому навколишнє середовище не забруднюється.

 

Послуги порошкового фарбування металу в Харкові

 

 

Порошковая покраска радиаторовМи надаємо послугу порошкового фарбування металу в Харкові. Ми маємо в своєму розпорядженні своєю виробничою базою і камерами, в які поміщаються деталі до 3-х метрів. Широка колірна гамма італійської порошкової фарби дозволяє забарвити ваші вироби в будь-який колір. Тому на замовлення можемо пофарбувати будь-які металоконструкції:

 • меблева фурнітура;
 • дверна та віконна фурнітура;
 • порошкове фарбування дверей і вікон;
 • жалюзі, віконниці та ролети;
 • холодильні та морозильні камери;
 • ковані вироби; авто і мотозапчастини:
 • фарбування литих дисків, деталей, бамперів тощо ,;
 • торговельне і виставкове обладнання; паркани, хвіртки, металеві меблі;
 • перегородки, панелі, сітки, профнастил та ін .;
 • фарбування алюмінієвого профілю; спортивне обладнання та інвентар;
 • побутова техніка;
 • інженерні мережі та багато іншого.

 

Хочете оновити торгове обладнання, потрібна фарбування металоконструкцій для захисту від зовнішнього середовища, бажаєте перетворити запчастини для свого автомобіля і мототранспорту, змінити побутову техніку - звертайтеся. Виконаємо все швидко, акуратно і якісно.

Порошковая краска

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click