Монтаж (збірка) теплиць "Слов'яночка"

Професійний монтаж теплиці

Наші фахівці можуть встановити на Вашій ділянці теплицю будь-якого розміру і вигляду, в будь-якому куточку України.

Ми маємо величезний досвід у виробництві, монтажі і експлуатації теплиць.

Як зробити теплицю своїми руками: установка, збірка, монтаж

Також Ви можете самостійно зробити теплицю своїми руками на Вашій ділянці, скориставшись нашими інструкціями:

Коротко монтаж теплиць робиться так:

Монтаж дачной теплицыКомпоненти теплиці поставляються в упаковці, що запобігає пошкодженню елементів, тому першим кроком стане розпаковування і сортування деталей каркаса, кріпильних елементів і покриття. Для монтажу знадобитися лише шуруповерт і гострий ніж.

Збирати теплицю можна безпосередньо на місці її установки або поблизу, де є досить місця для розміщення готової конструкції, і є можливість перенесення теплиці на місце її використання. Теплицю можна встановити, як на заздалегідь підготовлений фундамент, так і безпосередньо на грунт.

На першому етапі збірки готуються каркаси торцевих стінок теплиці – фасадна (з дверима) і тилова, а після цього виконується установка арок і їх з'єднання між собою. На всіх елементах вже є кріпильні отвори, тому достатнє їх з'єднати саморізами, що входять в комплект постачання.

Після повної збірки каркаса до торцевих стінок і до дверей прикріпляються листи стільникового полікарбонату. Залишки обрізуються ножем за формою каркаса. Після цього теплиця покривається стільниковим полікарбонатом зверху. Листи кріпляться за допомогою спеціальних надійних кріплень, які поставляються в комплекті з теплицею.

Після завершення монтажу необхідно уважно перевірити якість кріплення листів полікарбонату, оскільки від цього залежить надійність, довговічність і експлуатаційні характеристики теплиці. Детальніший опис процесу монтажу приведений в інструкції, яка поставляється разом з теплицею.

Корисні поради власникові теплиці

Власникам теплиць згодяться цікаві і корисні ради. Дотримуючись рекомендацій, вони зможуть правильно встановити теплицю і раціонально її використовувати, не обідняти грунт і отримувати багаті урожаї культур.

  1. Теплицю варто ставити уздовж осі південь-північ, щоб торці дивилися на схід і захід. В цьому випадку можна продовжити час освітленості і, відповідно, нагрівання повітря в теплиці.
  2. Якщо теплиця довга (від 6 метрів і більш) посередині варто зробити ще один вхід, щоб не тягати через весь парник відра і мішки, корзини з урожаємм.
  3. Для проходу між грядками варто залишити не менше 50см. Зазвичай прохід роблять по центральній лінії уздовж теплиці.
  4. Ширину грядки перевіряйте нахилом – чи легко вам діставати до найдальших рядів, удобрювати і поливати їх. Інакше, можливо, доведеться зробити ще один прохід. Зате буде три грядки і середня – найширша (до 140см).
  5. Взимку необхідно звільняти каркас теплиці від снігу, щоб він не роздавив конструкцію. Навіть якщо не роздавить, то полікарбонат може піти щілинками.
  6. Розгрібаючи сніг взимку, накидайте його не в купу, а на тепличні грядки. По-перше, так ґрунту буде тепліше. По-друге, навесні через сніг, що розтанув, земля буде м'якою.
  7. Навесні, поки розсада дозріває на підвіконнях, в теплицю можна висадити ранній редис, зелений лук, салати, айстри.
  8. Якщо вирішили висадити розсаду раніше покладеного терміну, прикривайте її скляним або акриловим ковпаком (поставте листи «будиночком»). Так рослини не замерзнуть.
  9. Щоб влітку навіть теплолюбиві рослини не згоріли, усередині неодмінно повинна стояти ємність із водою.
  10. Чи довга теплиця чи коротка, в корпусі необхідно передбачити кватирки для вентиляції. Мікроклімат мікрокліматом, а свіже повітря рослинам потрібне.
  11. Підстригаючи газон, не викидайте траву, а розкидайте її на грядках. Це ж органіка!
  12. Після збору урожаю грунт слід збагатити. Зробити це можна житом, вівсом, викою. До настання морозів вони встигнуть підрости, тому потрібно їх підрізувати, щоб накопичені корисні речовини перейшли в грунт.
  13. Навесні між культурами можна висадити або висіяти ранній редис, капусту, лук-перо. А після збору урожаю знов посадити ті ж проміжні культури, але пізніших сортів, щоб і восени їх мати на своєму столі.

Такі нескладні поради допоможуть господареві теплиці пишатися і самою конструкцією і рослинами в ній. І все для того, щоб отримати багатий урожай натуральних, екологічно чистих продуктів.

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click