Інструкція по збірці і експлуатації теплиці 3м 

з квадратного профілю

Ви можете придбати у нас з доставкою по Україні як готові комплекти для збірки, так і комплектуючі: каркаси, полікарбонат....

 

1. Загальні відомості

Теплица 3м арочного типа с покрытием из сотового поликарбонатаТеплиця призначена для створення мікроклімату сприятливого для вирощування садово-городніх культур на дачних і присадибних ділянках. Каркас теплиці, виготовлений із сталевого профільної труби з порошковим фарбуванням, виконаний за сучасною технологією, не вимагає фундаменту і може встановлюватися прямо на грунт.

У комплект входить все необхідне для надійного кріплення та інструкція по збірці і експлуатації покриття і докладна ілюстрована інструкція з етапами складання. Кількість деталей теплиці мінімально, що дозволяє її швидко збирати і встановлювати навіть власними силами.
Каркас теплиці 3х4х2 в упакованому вигляді досить компактний і являє собою 2 пакувальні одиниці:
1. Пакет з поздовжніми стяжками - 1шт.
2. Торці теплиці і дуги - 3шт. Упаковка з комплектуючими, кріпильними елементами і фурнітурою, з паспортом та інструкцією по збірці і установці 1шт.
У разі поставки каркаса теплиці в комплекті з покриттям із стільникового полікарбонату додатково в комплект поставки входять листи стільникового полікарбонату товщиною 4,6,8 мм (за домовленістю із замовником) і розмірами аркуша 2,1x6 м, згорнуті в рулон діаметром від 1,0 до 1,5 м в залежності від кількості і товщини матеріалу, необхідного для покриття каркаса.

Для транспортування теплиці на місце установки (присадибна ділянка, дачу і т.д.) досить легкового автомобіля з причепом, або автомобіль «Газель». Збірку теплиці можуть виконати 2 людини за 1,5-2 години, з мінімальною кількістю інструменту.

 

2. Збірка торців

На обраній ділянці вирівняти поверхню землі, щоб висота нерівностей була не більше 5 см.

Після цього необхідно зібрати торці теплиці слідуючи вказівкам на схемі

Сборка торцов теплицы 3мНеобхідно поєднувати частини теплиці в наступному порядку:
1. З'єднати частини 1 і 2 (зазначені на схемі) слідуючи в напрямку, зазначеному стрілками.
2. З'єднати отриманий блок 1,2 елементами 3 і 4 так само слідуючи в напрямку, зазначеному стрілками.
3. Повісити двері на вже наявні петлі.
Торець теплиці готовий.
Аналогічним чином збирається протилежний торець. Прикрутити кватирки.

Перед складанням каркаса необхідно закрити торці стільниковим полікарбонатом.

Для цього на рівній і твердій поверхні необхідно викласти 2 листи стільникового полікарбонату. Орієнтуючись на схему розкрою листів полікарбонату, відрізати 2 шматки по 2,30м. Для точного різання полікарбонату на бічні частини торців перед порізкою необхідно укласти бічні частини на полікарбонат і маркером намітити кордону різу.

Потім взяти торці теплиці і укласти один з них в горизонтальному положенні так, щоб двері і кватирка відкривалися вгору. На поверхню торця укласти лист стільникового полікарбонату лицьовою стороною листа вгору (вона вказана на захисній плівці), попередньо знявши захисну плівку з внутрішньої сторони аркуша, так, щоб стільники полікарбонату були паралельні осі відкривання дверей або кватирки і перпендикулярні основі торця.

Снятие защитной пленки с листов поликарбоната

Зовнішня сторона панелі має спеціальне маркування і не прозору пленку. Її необхідно прибрати лише після повного складання теплиці щоб уникнути пошкодження матеріалу в процесі монтажу.

Расположение листов поликарбоната

Полікарбонат встановлюється вертикально (вікна, стіни), але в сухих приміщеннях можливо і горизонтальне розташування каналів.

Лист полікарбонату вирівняти щодо заснування та лінії краю двері з напуском 5-7мм. Уклавши лист полікарбонату приступаємо до його закріплення за допомогою саморізів з прессшайбою 4,8х14. Після закріплення надлишки листа полікарбонату обрізати будівельним ножем по дузі торця.

Потім взяти другий лист стільникового полікарбонату 2,1x2м і укласти його встик з першим листом лицьовою стороною листа вгору (вона вказана на захисній плівці), попередньо знявши захисну плівку з внутрішньої сторони аркуша, вирівняти щодо заснування торця і закріпити покрівельними саморізами з шайбами ​​і гумовою прокладкою

Надлишки листа полікарбонату обрізати будівельним ножем по дузі торця. Обрізок цього листа буде використаний при закритті другого торця. Після закріплення полікарбонату приступаємо до вирізки двері та кватирки. За допомогою ножа і лінійки прорізаємо стільниковий полікарбонат по вертикальній лінії відкривання дверей і кватирки. Для кращого відкривання необхідно вирізати виступи шарнірів двері та кватирки, а також видалити розрізану частину стільники полікарбонату. Горизонтальний розріз слід робити по середині рамки кватирки і рамки двері для забезпечення нахлеста полікарбонату при закриванні. Другий вертикальний розріз утворений краєм листа полікарбонату і будь-якої підрізування не вимагає.

Після складання торця виробляємо герметизацію всіх торців стільникового полікарбонату за допомогою нейтрального силіконового герметика. Аналогічно виконується закриття полікарбонатом другого торця.

 

3. Остаточне складання

Соединение элементов каркасаВстановити торець.

Дуги і торці з'єднати поздовжніми прогонами як показано на схемі. Після складання каркаса перевірити за допомогою рівня і при необхідності вирівняти становище каркаса щодо поверхні. Якщо геометричні параметри каркаса наведені в норму, виробляємо закріплення каркаса до землі шляхом закапування якорів, що знаходяться на кінці кожної дуги.

Схема крепления поликарбоната на каркас

Монтаж полікарбонату на каркас теплиці починається з країв каркаса і проводиться таким чином: На дуги укласти лист полікарбонату лицьовою стороною вгору (вона вказана на захисній плівці), попередньо знявши захисну плівку з внутрішньої сторони аркуша таким чином, щоб край листа виступав над торцем на 50 60мм. Укладений матеріал закріпити саморізами з прессшайбою 4,8х14мм по котра утворює поверхні дуги по схемі.

Аналогічно закриваємо протилежну частину каркаса.

Другу частину каркаса покриваємо другим листом полікарбонату (в разі теплиці з довжиною 4м), вирівнюємо нахлест по обидва боки на листи, встановлені раніше, і закріплюємо покрівельними саморізами по котра утворює поверхні дуги.

При необхідності після установки покриття, який виступає нижче підстави полікарбонат потрібно підрізати ножем.

Покриття теплиці встановлено, тому захисну плівку верхнього шару полікарбонату можна зняти.

У завершальний етап збірки входить установка ручки на двері.

Після складання теплиці виробляємо герметизацію всіх торців стільникового полікарбонату за допомогою нейтрального силіконового герметика.

4. Вимоги за умовами експлуатації

Теплиця в покритому стані розрахована на снігове навантаження не більше 200 кг / кв.м і вітер швидкістю не більше 40 м / с. При наявності поривів вітру необхідно передбачити додаткове кріплення теплиці до землі.

Діапазон температур від -40 до +80 ° С

Зібрана теплиця повинна бути встановлена ​​на попередньо приготовану рівну утрамбовану поверхню по периметру підстави по-уникнення отримання деформації каркаса.

Для продовження терміну служби теплиці можлива її установка на стрічковий фундамент.

Покриття теплиці на зимовий період знімати не потрібно.

Якщо теплиця залишається без нагляду, то її легко демонтувати для подальшого зберігання (необхідна площа для зберігання не більше 5 м2).

Для очищення полікарбонату потрібно використовувати м'яку тканину, змоченою у чистій воді. Застосування абразивних і хімічних засобів очищення для каркаса і покриття не допускається

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click