Парники під плівку і агроволокно

Багаторічний парник з агроволокна «Пролісок»

ПарникНавесні, на початку дачного сезону, кожному садівникові-городникові хочеться отримати ранній і хороший урожай. Але коли висаджувати розсаду у відкритий грунт ще не можна, виникає питання про придбання парника. На ринку існує безліч варіантів теплиць і парників, які мають ряд переваг. Але найбільш доступним і популярним можна сміливо назвати парник з агроволокна "Киянка".

Чому варто вибрати саме парник з агроволокна?

Для початку давайте визначимо, що ж таке агроволокно і чому воно користується величезним попитом? Агроволокно - це нетканий термоскріплення матеріал, який використовують в сільському господарстві для досягнення високої врожайності. Він встиг завоювати популярність серед городників завдяки своїм унікальним характеристикам:

  • Агроволокно НЕ намокає і не затримує воду;
  • Відмінно пропускає повітря, не дозволяючи рослинам задихнутися;
  • Утримує тепло набагато краще, ніж плівка - до 7С;
  • Відмінно захищає рослини від будь-яких опадів (дощ, сніг, град);
  • Має високий рівень світлопроникності;
  • Рослини під агроволокном не так уражаються фітофторою, вони захищені від комах і паразитів.

Конструкція парника Киянка - особливості та переваги

Парник КиевлянкаПарник із спанбонду (так ще називають агроволокно) являє собою нехитре арочне спорудження. Основа конструкції складається з пластикових дуг діаметром 20 мм, самого агроволокна, щільністю 30 г / м2 і спеціальних деталей, щоб закріпити споруду в грунті. Діаметр труб підібраний спеціально, щоб їм можна було надати арочну форму. Труби виготовляються з поліетилену низького тиску, що гарантує стійкість до корозії, стійкість і міцність парника.


Агроволокно, що використовується для парника, має стабілізатор ультрафіолетових променів, а це дозволяє використовувати матеріал кілька сезонів. Якщо спанбонд забруднився, Ви легко зможете його випрати і висушити. Для протягування дуг спанбонд має спеціальні прошиті рукави. Завдяки цьому конструкцію можна піднімати або переміщати, регулюючи самостійно мікроклімат в парнику.

Сложенный парникУнікальна і добре продумана конструкція парника Киянка виграє серед інших моделей парників для дачі своєю компактністю, легкістю і практичністю. Невеликі габарити готового парника для розсади і овочів (ширина - близько 1,2 метра, висота - 1 метра, довжина - від 4 до 8 метрів) відмінно впишуться в будь-який куточок присадибної ділянки, а рівномірний підйом уриваного матеріалу з обох сторін дозволить використовувати вкриту площа на 100%. Установка парника з агроволокна не зажадає якихось спеціальних навичок, в зібраному вигляді міні парник займає мінімум місця.

ЕЯкщо Ви хочете, щоб Ваша розсада була під надійним захистом і її не зіпсували ранньовесняні заморозки, придбайте парник з агроволокна Киянка прямо зараз.

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click