Промислові теплиці під двошарову плівкуЩоб виростити добрий урожай ранніх овочів, недостатньо підібрати високоякісний посівний матеріал і правильно удобрити ґрунт - рослинам потрібно створити ідеальні умови для зростання, забезпечивши комфортну температуру і достатню кількість світла. У природних умовах, час до повного дозрівання врожаю настільки довгий, що продати вирощене за нормальною ціною вже практично неможливо.

Тому багато фермерів для вирощування ранніх сортів овочів, квітів, ягід, грибів та інших рослин використовують промислові теплиці під плівку. Це порівняно недорогий і ефективний варіант аби не тільки забезпечити для рослин оптимальний температурний режим, а й захистити врожай від заморозків та інших весняних сюрпризів і, в результаті, збільшити прибуток. Крім цього, рослини в теплиці повністю захищені від кислотних дощів, більшості хвороб і комах-шкідників. 

Конструктивні особливості

Ми пропонуємо теплиці збільшених розмірів, до яких легко поміститься велика кількість рослин. Каркас теплиці виконаний у формі арки на базі посилених ферм, що витримує особливо високі навантаження. Відстань між сусідніми фермами становить лише 2 метри, що підвищує міцність конструкції. Завдяки використанню оцинкованих елементів, такі фермерські теплиці під плівку відрізняються довговічністю та високою стійкістю до корозії та різних атмосферних впливів.

З огляду на особливості дизайну та високоякісні матеріали каркаса, двошарова плівкова теплиця відрізняється:

  • потужною, стійкою та надійною конструкцією;
  • можливістю підв'язування зростаючих рослин до елементів каркаса;
  • різноманітністю розміщення двері та кватирок (практично в будь-якому місці теплиці, без втрати міцності);
  • можливістю монтажу теплиці на різні підстави (фундамент, брус або ґрунт).

Покриття

Фермерська плівкова теплицяДля покриття теплиці використовується два шари світлостабілізованої плівки, товщиною 150 мкм. Завдяки цьому тепловтрати знижуються більше ніж в два рази. Таку плівку не доведеться міняти на протязі декількох сезонів.

Арки встановлюються через кожні два метри, що виключає провисання плівки під своєю вагою і сприяє збільшенню міцності теплиці. Для кріплення плівки до каркаса використовується спеціальний профіль з зигзагоподібними засувками-замками, що надійно закріплюють плівку. Обидві торцеві частини конструкції обшиті листовим стільниковим полікарбонатом, що полегшує облаштування дверей і кватирок для подачі свіжого повітря рослинам. Завдяки ефективному провітрюванню є можливість не допустити перегріву рослин у теплиці, а також захистити їх від впливу різких стрибків температури навесні та на початку літа.

Це сприяє значному збільшенню врожаю. Найчастіше для облаштування підстави теплиці вибирається сосновий брус, просочений спеціальними захисними речовинами, що гарантує тривалий термін служби. Каркас теплиці прикріплюється до основи спеціальними якорями.

Доставка та монтаж комплектуючих виконується кваліфікованим персоналом. За бажанням клієнтів теплицю комплектуємо розширеними опціями:

  • додатковим боковим провітрюванням;
  • системою крапельного поливу і / або туманоутворення;
  • тросами для підв'язування рослин й інженерних систем.

Фахівці нашої компанії здійснюють доставку та монтаж промислових теплиць під плівку по всій території України.


Консультація безкоштовна. Телефонуйте!

Промислова плівкова теплиця

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click