Сонячний вегетарій

У сільському господарстві теплиця - одна з найбільш незамінних речей. Однак, звичайною теплиці притаманний ряд особливостей, які вимагають поліпшення:

По-перше, значну частину дня - восени, взимку, навесні, а також вранці і ввечері - по відношенню до горизонту сонце знаходиться низько. І тільки близько 35% сонячної енергії в результаті може потрапити в теплицю. Це показник дугових теплиць, а в теплицях з плоским дахом і того менше - близько 20%.

По-друге, якщо в теплиці немає ефективного пристрою опалення, то при зміні умов (це можуть бути ранкові заморозки, ніч або похолодання) тепло дуже швидко втрачається.

По-третє, влітку, коли температура підвищується, при інтенсивній вентиляції, з теплиці йде чи не весь вуглекислий газ, а з ним і волога. А без них неможливо отримати хороший урожай, тому що без вуглекислого газу і вологи рослина не буде розвиватися повноцінно.

Над цими питаннями задумався Олександр Іванов. І перший сонячний вегетарій - теплиця нового покоління - був побудований в 50-і роки 20 століття.

Вегетарій Іванова комплексно вирішив всі наведені вище проблеми.

Розташування вегетарія

Зазвичай сонячна теплиця будується на схилі в 12-15 ° (штучному або природному - це не грає особливої ​​ролі), бажано, зі скатом на південь, або хоча б на південний схід. На широті Києва це збільшить поглинання сонячних променів в зимовий час на 32%.

Тоді сонячні промені будуть падати на дах під прямим кутом, і майже не стануть відбиватися. Вся енергія піде на обігрів і освітлення вегетарія. Якщо порівнювати зі звичайною теплицею, то надходить днем ​​енергія посилиться в 4-5 разів, а ввечері і взимку - в 18-21 разів.

Конструктивні особливості

Розмір вегетарія залежить від необхідної площі і особливостей кожної ділянки. Дах покривають стільниковим полікарбонатом, який ідеально підходить завдяки своїм властивостям.

Задня стінка теплиці Іванова завжди капітальна, її обклеюють фольгою або іншим дзеркальним матеріалом. Фольга відображає майже 95% теплової та світлової енергії, що падає на неї.

Устаткування вегетарія

 

Вегетарий Иванова              Солнечный вегетарий

Цикл тепло- та повітрообміну в вегетарій замкнутий. У грунт кладуть труби на глибину близько 40-50 см і через 50-60 см одна від одної. Нижні кінці труб виводяться над землею трохи нижче вегетарій, верхні - під дах за допомогою стояків. У задньої стінки вегетарія ставляться труби, а на них - витяжні вентилятори, які працюють постійно. Вдень в грунті охолоджується тепле повітря, а вночі остиглий повітря проходить по трубах, де він нагріється, а потім потрапить в теплицю. Тепло, яке акумулюється за день, вночі підігріє вегетарій.

Якщо літо спекотне, така вентиляція врятує від перегріву вирощувані рослини. Гаряче повітря просто охолоне в грунті і знову повернеться в вегетарій. Щоб рослини не перегрівалися, дах потрібно накрити притіняючою сіткою. Коли тепле повітря буде проходити по трубах, він нагріє грунт, а коріння рослин будуть постійно перебувати у відповідній середовищі.

Коли цикл повітрообміну замкнутий, вся волога в вегетарій зберігається. Тому можна значно скоротити поливи. Листя менше випаровують вологу і більше в розмірах, якщо вологість висока. Тоді і продуктивність рослин буде вище.

Виготовлення теплиці Іванова

Вегетарій - це теплиця, виготовлена ​​за технологією, яка дозволить Вам отримати якісний і рясний урожай, а разом з ним і прибуток. З вегетарій Ви зможете заощадити на опаленні, що теж важливо.

Наша компанія готова виготовити і встановити Ваш вегетарій, враховуючи саме Ваші індивідуальні умови і потреби. Сонячний вегетарій можна замовити і побудувати своїми руками (доставка працює по всій Україні), або скористатися послугами наших професійних складальників.

Ви будете приємно здивовані якістю наших вегетарій і низькими цінами.

Напишіть ваше питання або коментар...

Сергій
Есть ленточный фундамент 4.2*8.2. Под биовегитарий. Хочу у вас заказать.
0
GT Concept
Добрий день. Подзвоните нам або напишіть Ваш номер телефону. Наші фахівці приїдуть до Вас для виміру і консультації.
0

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click