Теплиця Мітлайдера

Доктор Джекоб Міттлайдер, видатний вчений в галузі сільськогосподарських наук, не один рік займався проблемами харчування в країнах, що розвиваються. Об'їздивши чимало країн, він прийшов до висновку, що у всіх місцях, де він побував, проблеми вирощування рослин схожі.

Після численних досліджень доктор Мітлайдера розробив свій унікальний метод вирощування рослин. В результаті стало можливим отримувати хороші врожаї на різних ґрунтах, в різні сезони, при практично будь-якому кліматі і на будь-якому підвищенні.

Теплиця Мітлайдера, сконструйована щодо давно, набуває зараз все більшої популярності в Україні. Прості, але суттєві конструктивні особливості теплиці роблять її продуктивною.

Теплица Митлайдера

Головні відмінності теплиці Мітлайдера від інших теплиць - оригінальна система вентиляції, дворівнева дах і особливий спосіб її орієнтації по сторонах світу.

Теплицю нескладно встановити, немає проблем і з експлуатацією. Гідна похвали і її функціональність - кожен її елемент максимально пристосований до виконання своєї функції, гарантуючи хороші умови для рослин, а значить, і відмінний урожай.

Вентиляція

Одне з головних переваг теплиці Мітлайдера - її особлива система вентиляції. Вона практична і зручна в експлуатації. Теплиця має велику за площею фрамугою, завдяки чому надходить в неї більш холодне повітря повністю витісняє теплий, добре поширюючись по теплиці. Вентиляційний отвір в теплиці розташоване від торця до торця. Воно знаходиться під коником дворівневої даху і звернено на південний схил. Холодне повітря, що надходить зовні, опускається вниз і встигає змішатися з тепличним, стаючи таким же по температурі.

Подібний пристрій робить повітрообмін в теплиці рівномірним і насиченим, а при холодній погоді стає надійним захистом розсадника від холодного північного вітру. При теплій погоді ж, навпаки, не допускається перегрів.

Покриття

У оригінальної теплиці Мітлайдера було подвійне плівкове покриття з повітряним прошарком 5-7,5 см між шарами плівки і розмір 12 * 6. Тоді в теплиці створювався хороший мікроклімат, при якому рослини росли активно, а урожай був високим. У цій теплиці навіть при короткочасному похолоданні до -5 ° С температура не опускалася нижче нульової.

Завдяки новим технологіям, вдосконалена теплиця, створена за методом Міттлайдера, виготовлена ​​з полікарбонату, значно перевершила за своїми характеристиками оригінальну Мітлайдеровську теплицю, а також значно збільшила термін експлуатації. Полікарбонат як матеріал міцний, у нього хороша світло- і теплопровідність, що робить теплицю ще якісніше і надійніше.

Розташування теплиці

Орієнтація теплиці по сторонах світу - ще одна важлива особливість теплиці Мітлайдера. Та майданчик, яку виділили під теплицю, повинна бути освітлена сонцем з ранку до вечора.
Торці теплиці повинні орієнтуватися на захід і схід, а довгі боку теплиці повинні дивитися на північ і південь. Двері встановлюються на одній з торцевих сторін, а петлі в дверному отворі навішуються з північного боку, щоб холодний вітер, що дме з півночі, не проникнув в теплицю, коли двері відкриваються.

За рахунок своєї конструкції теплиця, побудована за методом Мітлайдера, забезпечить Вам ідеальні умови для вирощування рослин і рясний урожай. Наша компанія пропонує придбати вдосконалену теплицю, створену за технологією Міттлайдера, яку ви можете зібрати своїми руками (креслення додається) або замовити професійну збірку.

Збирайте чудовий урожай, використовуючи цю теплицю Міттлайдера!

Теплица Митлайдера

Напишіть ваше питання або коментар...

Олександр
Яка ціна тепліці 3м на 6м з Вашим монтажем?(Полтава) Яка підготовко основи під тепліцю?

0
GTConcept
Добрий день. Ціна теплиці 3 на 6 метрів починається від 11700грн. Установка в Полтаві з доставкою буде коштувати 6500 грн. Для установки необхідно підготувати рівну ділянку землі або фундамент з бруса 100х100м, або бетонний.
0
Ігор
планую будувати теплицю 5 м Х 24 м. Яка буде ціна такої теплиці у вашому виконанні підключ?

0
GTConcept
Доброго дня. Теплиця 5х24 з полікарбонатом 4мм коштує 85500грн. Ціна а вказана без урахування доставки та монтажу. Якщо потрібна більш детальна консультація, зверніться до нас і ми з радістю дамо консультацію
0
Олена
Сільки коштує теплиця типу Міттоайдера 3*6 з полікарьонатом 6
0
GT Concept
Добрий день. Теплицю Мітлайдера можна зробити в різних варіантах. Арочна конструкція буде найбільш дешевою її вартість складатиме 15000грн, двоскатна теплиця - 17000 грн.
0

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click