Економне опалення теплиць


Отопление теплицы зимойУ цій статті ви дізнаєтеся:

 • Які види опалення доцільно застосувати для опалення теплиць?
 • Як зробити правильний вибір?

Як забезпечити теплицю теплом?

Природний обігрів за допомогою енергії сонця. 

Теплиця прогрівається при проходженні сонячних променів через світлопрозоре покриття. Тепло сонця нагріває грунт, рослини і тверді поверхні, які тепло акумулюють. Основне завдання при такому вигляді обігріву забезпечити герметичність конструкції і максимальну світлопроникність. При використанні теплиць із стільникового полікарбонату можна з успіхом застосовувати такий вид опалення.

Даний тип опалення на території України підходить тільки в тому випадку, якщо ви плануєте вирощувати рослини в період з середини весни, протягом літа і початок осені. Однак раптові заморозки можуть завдати шкоди вашому врожаю.

Штучний обігрів теплиць

Це варіант обігріву за допомогою різних інженерних систем. Такий варіант необхідно передбачити, в разі якщо ви плануєте використовувати теплицю цілий рік.

 • Газове опалення. Сама традиційна система опалення теплиць взимку, яка була дуже поширена в період дешевого газу. Сьогодні не рентабельно використовувати газове опалення в теплицях через скаженого зростання цін на енергоносії. Якщо газ вже підведений до вашої ділянки, то цей варіант можна розглянути. Вам потрібно придбати котел, зробити розводку труб по периметру теплиці, попередньо отримавши дозвільні документи і проект в газовому господарстві. Все це сьогодні коштує не малих грошей + потрібно не забувати про рахунки за газ.
 • Опалення твердим паливом. Ще один традиційний метод. Обігрів виробляється за рахунок згоряння вугілля, дерева і т.д. У цьому випадку теж потрібно розводка труб, підведення води. Цей метод має більш низький ККД і вимагає витрат на тверде паливо. У деяких районах України цей вид опалення можна назвати не дорогим, завдяки доступності сировини.
 • Електричне опалення. В цьому випадку система схожа на описані вище, з тією лише відмінністю, що застосовується електричний котел. Даний традиційний вид опалення також важко назвати економічним. Ще можливе застосування переносних електричних обігрівачів. В цьому випадку не потрібно розводки труб, а досить мати кілька таких приладів. Істотний недолік такої системи - це нерівномірний прогрів приміщення.
 • Інфрачервоне опалення. В інфрачервоних системах обігріву застосований природний принцип обігріву Землі Сонцем. Обігрівачі, за допомогою інфрачервоних хвиль, нагрівають тверді поверхні, грунт і рослини, при цьому не витрачається енергія на непотрібний обігрів повітря.

Найбільший недолік традиційних систем опалення

Утрадиційних видів опалення є один мінус - вони нагрівають повітря в приміщенні, а це дуже не економічно. Нагріте повітря скупчується під стелею, і щоб рослини отримали довгоочікуване тепло, систему потрібно включати на повну потужність. Адже повітря, як кращий провідник тепла, швидко нагрівається, але також швидко і охолоджується. Крім того, що це економічно не вигідно, повітря втрачає кисень і висушується.

Опалення теплиці на основі інфрачервоного обігріву

Инфракрасный обогрев теплиц

Наша фірма рекомендує вибрати комплексне рішення по опаленню теплиць на основі інфрачервоного обігріву. Ми будемо розглядати теплиці з полікарбонату, так як інші види покриттів - скло або плівка не витримують конкуренції.

 

 

 

Чому інфрачервоне опалення теплиць так ефективно?

Тут працює принцип: інфрачервоні панелі опалення передають ІК-енергію поверхонь, яка перетворюється в теплову. А потім, тверді предмети передають тепло в приміщення. Також і Сонце нагріває поверхню Землі, долаючи неймовірний відстані і при цьому, не нагріваючи повітря або вакуум космосу.

5 переваг інфрачервоного опалення:

 • Економічність. На сьогоднішній день це саме економне опалення-всього 7-10% теплової енергії втрачається в повітрі. Приклад: щоб обігріти до 10 кв.м. площі знадобитися потужність 170-500Вт (перша цифра в разі включення термостата)
 • Екологічність. Рослини отримують корисно сонячне тепло, що істотно впливає на якість продукції і на кількість. Доведено, що овочі, вирощені в таких теплицях, мають більш якісний вітамінний склад, смакові особливості і більш ранні терміни дозрівання.
 • Простота в монтажі. Установка такої системи не вимагає дозвільних документів, складних проектів. Необхідно тільки підключення до електромережі та саме устаткування.
 • Зручність і гнучкість у використанні. Ви можете з легкістю регулювати подачу потрібної кількості тепла в різних зонах теплиці.
 • Можливість повної автоматизації. При установці контролерів, можна регулювати не тільки температурний режим, але і вологість.

Отопление теплицыЗамовляючи теплиці у нас, ви отримуєте можливість здійснити комплексне опалення теплиць на основі інфрачервоного обігріву. Так само ми можемо провести монтаж опалення в уже наявної теплиці, або здійснити поставку комплекту обладнання в будь-яку точку України.

Телефонуйте прямо зараз, ми розрахуємо оптимальний варіант опалення, виходячи з розмірів, розташування і завдань Вашої теплиці протягом 24 годин абсолютно безкоштовно.

Дізнатись ціну

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click