Крапельний полив в теплиці ТМ "Рiдна Роса"

Полив в теплиці

Розмір площі поливу

Ціна

3х6м на 6 грядок

500 грн

4х6м на 7 грядок

550 грн

удлинение полива с шагом 2м

100 грн за 2м
   
5х6м на 8 грядок 600 грн
6х6м на 9 грядок 700 грн
подовження поливу з кроком 2м 150 грн за 2м

 

Система капельного полива

Для нормального росту і розвитку будь-яких рослин потрібні три чинники: сонце, волога і тепло. Але погодьтеся, поливати вручну тепличні саджанці, дотримуючись при цьому всі норми поливу тих чи інших рослин, не завжди є можливість. Сучасні технології вже залишили позаду примітивну систему поливу бочку зі шлангом, і впевнено впроваджують дуже зручний і рентабельний варіант поливу - крапельний полив.
Автоматичний полив ідеально працює в умовах дефіциту води, і стала популярною у всіх кліматичних зонах.

Крапельне зрошення має на увазі процес надходження води невеликими дозами в прикореневу зону рослини, при цьому листя або плоди залишаються сухими (що важливо для деяких видів тепличних рослин). Системи крапельного поливу підходять не тільки для теплиць, а й для відкритих дачних ділянок.
 
При установці даної системи шланги можуть бути розташовані або на поверхні, або під землею - в будь-якому випадку рослини отримують необхідну їм вологу.
 

Переваги крапельного поливу в теплиці

  • економія Вашого часу та сил;
  • висока вологість ґрунту - надійний бар'єр від ранніх заморозків;
  • разом з водою можна вносити добрива або мікроелементи для «підживлення» рослин;
  • економія води на 40-50%,;
  • бур'яни ростуть повільніше, рослини не так хворіють фітофторою або грибковими захворюваннями; 
  • земля залишається пухкої, що не забитою;
  • збільшується врожайність, товарний вигляд, термін зберігання плодів.
 
 

Зараз поливальні системи намагаються максимально автоматизувати, щоб не тільки зменшити витрати Вашого часу, але і поліпшити сам процес поливу. Автоматичні системи поливу оснащені контролером або пультом управління, завдяки якому Ви самі можете вибрати зручний для Вас режим поливу тієї чи іншої ділянки. Також до системи додається програмований таймер, на якому можна виставити час поливу, бажаний обсяг води для поливу.

Автоматична система крапельного зрошення продумана таким чином, щоб повністю звести трудовитрати на полив до нуля, при цьому економно використовує воду. Щоб у Вашій теплиці працювала система автополиву, Вам не потрібна електрична мережа (працює від 8 батарейок АА) і нормальний водопровід (бажано підключити до водопроводу, але можна ємність наповнювати хоч відрами).

Купити систему автоматичного зрошення Ви можете у нас прямо зараз. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на поливальні системи власного виробництва ТМ "Рiдна Роса", а також надаємо послуги з установки і монтажу автоматичних систем в теплиці. Замовивши у нас обладнання для автополиву, Ви позбудетеся від багатьох турбот, а урожай рослин стане приємним подивом для Вас.

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click