Автоматичне провітрювання теплиць

Щоб вирощування овочів у власній теплиці не перетворилося в «битву за врожай», дуже важливо організувати правильне провітрювання теплиці. Адже тепличні саджанці дуже чутливі до високої температури, і банальний перегрів може просто погубити рослини. Тому якщо взимку теплиця може впоратися зі своєю функцією без додаткового провітрювання, то в жаркі літні дні головний рятувальник - зовнішня кватирка в теплиці, яка відкривається час від часу.

 

Існує кілька видів вентиляції в теплиці:

 

  • електричний автомат для провітрювання теплиці (плюс - необмежена потужність, мінус - повністю залежить від джерела електроенергії);
  • гідравлічні пристрої (дуже надійні, але не можна застосувати на бічних кватирках теплиці, при різкому похолоданні фрамуги закриваються не дуже швидко, в теплицю потрапляє холодне небезпечний повітря);
  • біметалічні конструкції для провітрювання (повністю автономні в своїй роботі, недорогі, але мають зовсім невелику потужність);
  • кватирки-автомати. Принцип дії такого пристрою для провітрювання теплиці полягає в тому, що при підвищенні температури повітря в теплиці рідина, наявна в гідроциліндрі з штовхачем, розширюється і призводить в роботу поршень. Він в свою чергу відкриває кватирку. Як тільки температура в теплиці нормалізується, рідина стискається, кватирка автоматично закривається. Автомат для провітрювання теплиці не потребує ні в електроенергії, ні в батарейках. Його монтаж настільки простий, що кожен садівник-городник може провести його самостійно.

 

Автоматическое проветривание теплицы

 

Автоматична вентиляція теплиці

 

Переваги автоматичного пристрою для провітрювання насамперед в ціні, але якщо у Вас велика теплиця, в якій кілька фрамуг, встановлювати систему потрібно на кожну з них. Без автомата для провітрювання теплиць не обійтися тим городникам, які приїжджають на дачу час від часу, або ж не мають можливості постійно відкривати-закривати кватирки в теплиці.

 

При установці термоприводу для теплиці не забудьте врахувати деякі нюанси: гідроциліндр повинен нагріватися від температури повітря в теплиці, а не від сонця, тому не забудьте помістити її сонцезахисний екран; щоб пориви вітру не пошкодили кватирки, краще зміцнити їх додатковими міцними ланцюжками. Використовувати автоматичну систему провітрювання можна при температурі, що не перевищує 50 градусів, кватирка може відкриватися на висоту до 45 см, при цьому максимальна вага фрамуги повинен бути не більше 7кг.

 

Щоб правильно підібрати автоматичний провітрювач для теплиці, телефонуйте до нас вже зараз. Ми підкажемо, як правильно організувати вентиляцію в теплиці, враховуючи розміри теплиці і матеріал, з якого вона виготовлена, кількість і розміри кватирок в ній. Наша компанія пропонує послуги з установки і монтажу термоприводів для теплиць. 

Пам'ятайте, що тільки надійний догляд і турбота про рослини можуть гарантувати нам хороший результат!

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click