Зимовий сад або оранжерея для вашого будинку 

Влітку всі мріють про прохолоду, щоб сховатися кудись подалі від спеки. А ось коли закінчується осінь, і починається холодна зима - всім нам знову хочеться повернутися в тепле літо. І щоб процес розставання з літом не закінчувався, люди і придумали таке поняття як зимовий сад. Адже погодьтеся, організувавши у себе вдома подібний сад, можна втілити мрію дитинства, яку дуже точно передає фраза з пісні «..я так хочу, щоб літо не закінчувалося».

Зимовий сад

Зимовий садЗимовий сад стане улюбленою зоною відпочинку у Вашому домі, адже він одночасно може служити і альтанкою, і верандою, відпочиваючи в якій Ви зможете насолоджуватися цілий рік прекрасною природою, а також може служити їдальні для сімейної вечері або дружніх посиденьок. На перший погляд, проектування і спорудження здається досить складним завданням, але сучасні технології дозволять втілити всі Ваші мрії в реальність.

Зимовий сад в класичному варіанті - це прибудова до житлового приміщення, повністю прозора, форма якої може бути абсолютно різною, залежно від Вашого проекту. Теплиця і зимовий сад - два приблизно схожих поняття, адже основна мета цих конструкцій - захист рослин в холодну пору року. Однак зимові сади, на відміну від теплиць, є буферною зоною між будинком і вулицею, що дозволяє максимально «наповнити природою» житлове приміщення.

ГГоловним завданням зимового саду є підтримання оптимальної температури повітря для рослин навіть в найлютіші морози, щоб куточок зелені постійно радував Вас своїми яскраво-зеленими фарбами. Важливим фактором залишається вибір якісних матеріалів для будівництва зимового саду, адже Ви будуєте зимовий сад не на пару місяців, і він повинен витримати найрізноманітніші погодні умови. На сьогоднішній день каркас для зимового саду найчастіше роблять ПВХ профілю або металу. Основні переваги ПВХ профілю полягають в наступному:

  • високий рівень герметизації - ПВХ система забезпечує щільне прилягання дверей і вікон;
  • значна економія електроенергії - подвійний пакет гарантує колосальні енергозберігаючі здатності конструкції;
  • зручна система провітрювання дозволяє з легкістю контролювати температуру в будь-який час року.

При будівництві і склінні зимового саду слід врахувати, що рослини потребують не тільки в освітленні, а й в провітрюванні, поливі і опаленні. Тому на стадії проектування зимового саду обов'язково розкажіть проектувальникам все особливості побудови, з огляду на кліматичну зону, сторону світла, в якій буде перебувати зимовий сад.

Оранжерея

Квіткова оранжерея відрізняється від зимового саду тим, що основна її функція - можливість вирощування рослин. У домашній оранжереї, як правило, немає можливості посидіти серед природи, розслабитися після трудового дня. Найчастіше оранжерею планують окремо від житлового приміщення - або на даху, або будують окреме приміщення у дворі. Принцип побудови оранжереї збігається з принципом побудови зимового саду. Переваги надаються надійним будівельним матеріалам - ПВХ або якісному металу - які повинні бути міцними, надійними і не піддаватися різним деформацій.

Замовити

Хочете, щоб у Вас вдома завжди було «літо в мініатюрі»? Телефонуйте до нас вже зараз! Наші менеджери прорахують Вам вартість виготовлення зимового саду або оранжереї, враховуючи всі вимоги. 

Для жителів Києва і Харкова виїзд замірника на об'єкт безкоштовний!

Ми допоможемо втілити в реальність всі Ваші мрії про красу і затишок

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click