Устаткування для теплиць

Капельный полив Рідна РосаСучасна наука і техніка не перестає нас дивувати своїми досягненнями і відкриттями. Те, що здавалося неможливим ще пару років назад, вже сміливо входить в наш побут і іноді ми навіть не уявляємо, як без нього можна було обійтися. Так само і автоматизація теплиць пройшла свій довгий шлях до того, щоб спростити садівникам-городникам процес вирощування і залицяння за рослинами в теплиці.

 

 

Вода

Сьогодні кожен господар теплиці може сміливо використовувати автоматичні системи в будь-який з видів теплиць. Чого вартий тільки автоматична система крапельного поливу в теплиці - Вам не потрібно носити воду відрами, а просто встановити режим поливу і кількості потрібної води.

Детальніше >>

 

 

Тепло

avtomaticheskaya-teplica

Для нормального росту і розвитку рослин потрібна також підтримка оптимального температурного режиму в теплиці. Якщо Ваша теплиця знаходиться далеко за містом або у Вас не завжди є можливість самостійно провітрювати теплицю, обов'язково встановіть систему автоматичної вентиляції. Така система не дозволить рослинам перегрітися, в разі різкої зміни температури сама закриється, щоб не дати можливість холодному повітрю погубити рослини.

Завдяки автоматичним контролерам, в теплиці можна регулювати не тільки температуру повітря, але і вологість, використовуючи для цього інфрачервоні обігрівачі

.

Детальніше >>

Світло

ОсвещениеСвітлодіодні або люмінесцентні лампи, встановлені в теплиці, стануть відмінним «замінником» сонця в зимовий час. Led лампи дозволяють змінювати світло від червоного до синього, що важливо під час росту і дозрівання рослин. Вони оснащені датчиками і таймерами, які дають можливість повністю автоматизувати освітлення в теплиці, встановивши необхідний режим освітлення для різних культур.

Детальніше >>

 

Провітрювання

avtomaticheskoe-provetrivanie-teplicyРослини дуже чутливі до високої температури і банальний перегрів може просто погубити рослини, тому важливо організувати правильне провітрювання теплиці Якщо взимку теплиця може впоратися зі своєю функцією без додаткового провітрювання, то в жаркі літні дні головний рятувальник - зовнішня кватирка в теплиці, яка відкривається час від часу..

Детальніше >>

 

Як бачите, для повної автоматизації теплиць нам не потрібно вже винаходити щось особливе. Компанія Gtconcept пропонує свої послуги з виробництва, монтажу теплиць і установки автоматичного устаткування для теплиць. Фахівці нашої компанії в найкоротші терміни розрахують необхідну кількість будь-якій з автоматичних систем спеціально для Вашої теплиці.  Ми гарантуємо якісний монтаж устаткування для промислових теплиць і дачних в будь-якій точці України.

Ваше бажання, наша допомога – і дивний світ тепличного вирощування може стати не лише Вашим хобі, а і прибутковим бізнесом!

Напишіть ваше питання або коментар...

1000 Залишилось символів


X

Right Click

No right click